Nowy Mercedes-Benz Klasa V

Prawdziwie doskonały w każdym calu. Nowy Mercedes V Klasa to najlepszy krok, jaki możesz wykonać w celu uzyskania większego poziomu komfortu użytkowania. Ten luksusowy van stanowi auto kompletne pod wieloma względami. Wysoka jakość materiałów, ogromna wszechstronność, nowoczesny design, innowacyjny system bezpieczeństwa - to tylko niektóre z elementów, które świadczą o wyjątkowości samochodu stworzonego przez niemieckiego producenta. Model ten na przestrzeni lat mocno się zmienił - nie zmienił się za to cel, jaki od początku przyświecał jego powstaniu. Najnowsze auta z 2020 i 2021 roku, podobnie jak pojazdy starszych generacji, mają zapewnić ich użytkownikom możliwie najprzyjemniejsze odczucia podczas jazdy.

Mercedes-Benz Klasa V

Klasa V to prawdziwy Mercedes wśród VAN-ów. Jest najbardziej eleganckim i komfortowym modelem tej klasy oferowanym na rynku. Pojazd zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie dzięki bogatej ofercie systemów wspomagania, odciążających kierowcę i wspomagających go w niebezpiecznych sytuacjach. To samochód, który idealnie sprawdzi się na autostradzie, jak i na rozjeżdżonej polnej drodze dzięki pneumatycznemu zawieszeniu AIR MATIC.

Design nadwozia

Zewnętrzny wygląd samochodu bazuje na połączniu wyrazistych linii i dużych spokojnych powierzchni. Nowa Klasa V sprawia wrażenie szerszej i jest jeszcze bardziej wyrazista dzięki nowemu frontowi. W centralnej części osłony chłodnicy umieszczona jest gwiazda otoczona dwiema srebrnymi listwami. Na życzenie można dokonać daleko idącej personalizacji nadwozia np. za pomocą pakietu Night, wyposażenia AMG czy atrakcyjnie wyglądających obręczy kół.

Design wnętrza

Na komfort podczas podróżowania wpływ ma wiele czynników. Z całą pewnością zalicza się do nich wnętrze, które w tym modelu auta jest po prostu jedyne w swoim rodzaju. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na unikatowe wzornictwo, co powoduje, że Mercedes Klasa V z 2021 roku może konkurować z najpiękniejszymi samochodami w tej kategorii na rynku. Wspaniała stylistyka jest efektem użycia najwyższej jakości materiałów, a także starannego wykonania. Z powyższych względów wnętrze auta jest nie tylko przyjemne dla oka, ale też miłe w dotyku. Walory estetyczne dopełnione zostały nowoczesnym wyposażeniem, które stanowi prawdziwą esencję tego modelu samochodu. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu w samochodzie zamontowane zostały m.in. luksusowe fotele, zestaw stołowy czy też system szyn z funkcją szybkiego blokowania, co czyni je w pełni funkcjonalnym. Van posiada wewnątrz wiele miejsca, co bezpośrednio przekłada się na jego wszechstronność.

 

Luksusowy Mercedes Benz Klasa V – mistrz w zakresie bezpieczeństwa

Samochód, na którym można polegać w każdym wypadku. Van został wyposażony w bogatą ofertę systemów wspomagania, wspierających kierowcę w niespodziewanych sytuacjach drogowych, a także odciążających go podczas wykonywania nawet najcięższych manewrów. Wśród nich możemy wymienić m.in. cyfrowe lusterko wsteczne, aktywnego asystenta odległości DISTRONIC czy też inteligentny system oświetlenia ILS LED. Na oddzielne wyróżnienie zasługuje pneumatyczne zawieszenie AIR MATIC. Dzięki temu rozwiązaniu MercedesKlasa V z 2020 i 2021 roku doskonale poradzi sobie zarówno na rozjeżdżonej polnej drodze, jak i na autostradzie. Nowoczesny system zawieszenia AIR MATIC pozwoli każdemu kierowcy cieszyć się większym komfortem jazdy nawet przy dużych prędkościach.

 

Wersje Klasy V

Luksusowy van występuje w wielu wariantach silnikowych, dlatego też z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby skupiające się na ekonomicznym stylu jazdy z pewnością docenią jednostki o mocy 163 KM lub nieco większej oraz spalaniu oscylującym w granicach 7 litrów na 100 km. Z kolei zwolennicy sportowego charakteru auta, a także miłośnicy osiągania dużych prędkości powinni rozważyć wersje samochodu o mocy silnika 237 KM i nieco wyższym spalaniu.

 

Wersja kompaktowa

  • Długość pojazdu: 4,90 m
  • Pojemnośćprzestrzeni ładunkowej: 610 L - 4200 L

Wersja długa

  • Długość pojazdu: 5,14 m
  • Pojemność przestrzeni ładunkowej: 1030 L - 4630 L

Wersja ekstra długa

  • Długość pojazdu: 5,37 m
  • Pojemność przestrzeni ładunkowej: 1410 L - 5010 L

Dane

 

Moc silnika: 163 - 237 KM

Średnie zużycie paliwa: 7,0 L - 8,3 L/100km

 

Klasa V - Finansowanie i dodatkowe korzyści

Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

 

Leasing Operacyjny: Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

 

Lease&Drive: Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje - oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

 

Rent&Drive: Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

 

Kredyt: Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach - Dealer Mercedes-Benz

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę V

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych