Nowy Mercedes-Benz EQV – van bezpieczny dla środowiska

Pierwszy elektryczny 8-io osobowy Van Premium. Neutralny klimatycznie, bezpieczny dla środowiska. Naładujesz go już w 45min a w mieście ominiesz korki jadąc buspasem.

Mercedes-Benz EQV

EQV to pierwszy van Klasy premium z napędem wyłączni elektrycznym. Samochód to połączenie wszechstronności i funkcjonalności Mercedesa Klasy V z korzyściami wynikającymi z zerowej emisji. Zasięg EQV to 356 km a szybkie ładowanie akumulatora od 10 do 80 procent trwa mniej niż godzinę.

 

Design nadwozia

Samochód cechuje się czarnym grillem z chromowanymi żebrami, eleganckim profilem bocznym oraz lekkimi 18-calowymi obręczami kół, które dają efekt dynamiki, nawet gdy samochód stoi – są to elementy charakterystyczne dla samochodów EQ.

Design wnętrza

Wnętrze EQV jest nowoczesne i stanowi wzór w kwestii ergonomii. Wszystkie elementy wykonane są z najlepszej jakości materiałów.  W środku znajdują się charakterystyczne dla EQ akcenty w kolorze różowego złota, nowy wyświetlacz multimedialny systemu MBUX oraz komfortowe fotele, które można regulować na wiele sposobów.

Ładowanie

EQV oferuje elastyczność pod względem możliwości ładowania. Samochód można ładować w domu za pomocą Mercedes-Benz Wallbox i na publicznych stacjach ładowania. Auto ładuje się również w czasie jazdy dzięki rekuperacji – czyli odzyskiwaniu energii przy hamowaniu.

 

Czas ładowania w stacji szybkiego ładowania: ok. 45 min

Czas ładowania w Wallboxie lub publicznej stacji ładowania: ok. 10 godz.

EQV - Dane techniczne

Moc silnika: 204 KM

Zasięg: 356 km

Średnie zużycie energii elektrycznej: 28,2 kWh/100 km

EQV - Finansowanie i dodatkowe korzyści

Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

 

Leasing Operacyjny: Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

 

Lease&Drive: Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje - oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

 

Rent&Drive: Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

 

Kredyt: Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach - Dealer Mercedes-Benz

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego EQV

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych