Nowy Mercedes-Benz eSprinter – bezemisyjny dostawczak

Ekonomiczny i elastyczny elektryczny samochód dostawczy dla miejskiego transportu. Przestrzeń ładunkowa o pojemności 11m3 oraz ładowność do 958kg.

Mercedes-Benz eSprinter

Niezawodny, niskoemisyjny i elastyczny – Mercedes-Benz eSprinter łączy wszystkie najważniejsze cechy, które liczą się dla firmowych flot. To maksymalnie funkcjonalny samochód, którego zadaniem jest zaoferowanie jak najszerszego zakresu zastosowań w ruchu miejskim.

Design nadwozia

Sprinter cechuje się muskularnym wyglądem, który robi świetne wrażenie. Samochód jest dostępny w długości standardowej z dachem wysokim. Jego przestrzeń ładunkowa o pojemności aż 11 m³ w żaden sposób nie jest ograniczony przez napęd elektryczny.

Design wnętrza

Wnętrze samochodu jest stworzone do pracy. Miejsce kierowcy jest uporządkowane, praktyczne i zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Wewnątrz samochodu znajdziemy udoskonalane, ergonomiczne fotele, możliwość uruchamiania bez kluczyka, ulepszony system klimatyzacji czy elastyczną koncepcję schodków która sprawia, że wszystko ma swoje miejsce. O bezpieczeństwo dbają m.in. systemy wspomagające, które obejmują np. samoczyszczącą kamerę cofania, pakiet parkowania z widokiem 360 stopni oraz czujniki deszczu.

 

eSprinter jest dostępny w długości standardowej z dachem wysokim. Jego przestrzeń ładunkowa wynosi pojemność aż 11 m³ i w żaden sposób nie jest ograniczona przez napęd elektryczny.

Ładowanie

Silnik elektryczny o wyjątkowej efektywności przekonuje dużą dynamiką jazdy i stabilności pracy Dzięki systemowi CCS- Combined Charging eSprinter może być ładowany w stacjach ładujących oraz w Wallboxach. W celu naładowania wystarczy podłączyć wtyczkę CCS przewodu do ładowania gniazda CCS w atrapie chłodnicy.

 

Czas ładowania AC od 0% do 100% przy maks. mocy: ok. 6 godz.

 

eSprinter - Dane techniczne

Moc silnika: 116 KM

Zasięg: 118 km

Średnie zużycie energii elektrycznej: 34,5 kWh/100 km

eSprinter - Finansowanie i dodatkowe korzyści

Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

 

Leasing Operacyjny: Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

 

Lease&Drive: Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje - oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

 

Rent&Drive: Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

 

Kredyt: Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach - Dealer Mercedes-Benz

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego eSprintera

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych