Nowy Mercedes-Benz Sprinter

Potrzebujesz samochodu dostawczego? Planujesz przeprowadzkę lub transport czegoś większego? A może twój samochodów uległ awarii lub nagle potrzebujesz dodatkowego auta w Twojej firmie? Wypożycz niezawodnego Sprintera Furgon! To samochód stworzony do pracy. W oferowanej wersji ekstra długiej powierzchnia ładunkowa wynosi 7,6 m2, maksymalna pojemność 15,5 m3, a długość przestrzeni ładunkowej 4707 mm. Miejsce kierowcy jest praktyczne i zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

Mercedes-Benz Sprinter

Mercedes-Benz Sprinter został wprowadzony na rynek w 1955 roku. Od tego czasu samochód ten jest pionierem w segmencie dużych pojazdów dostawczych. Doczekał się on swojej trzeciej generacji, która jest w sprzedaży od 2018 roku. Sprintera można skonfigurować w ponad 1000 różnych wersji, co pozwala na jak najlepsze dopasowanie go do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

 

Design nadwozia

Sprinter cechuje się muskularnym wyglądem, który robi świetne wrażenie. Samochód może być skonfigurowany aż w 5 typach nadwozia – e Sprinter Furgon, Sprinter Furgon, Sprinter Tourer, Sprinter Podwozie ze skrzynią ładunkową i Podwozie do zabudowy. Samochód może być zatem dostosowanym do przewozu towarów furgonem czy tourerem z reprezentacyjnie urządzoną przestrzenią pasażerską.

Design wnętrza

Sprinter jest stworzony do pracy. Miejsce kierowcy jest uporządkowane, praktyczne i zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Wewnątrz samochodu znajdziemy udoskonalane, ergonomiczne fotele, możliwość uruchamiania bez kluczyka, ulepszony system klimatyzacji czy elastyczną koncepcję schodków która sprawia, że wszystko ma swoje miejsce. O bezpieczeństwo dbają m.in. systemy wspomagające, które obejmują np. samoczyszczącą kamerę cofania, pakiet parkowania z widokiem 360 stopni oraz czujniki deszczu.

Wersje Sprintera

Sprinter Furgon dostępny jest w 4 długościach – kompaktowej, standardowej, długiej i ekstra długiej. Maksymalna przestrzeń ładunkowa samochodu to 17 m3, a w razie potrzeby może holować jeszcze przyczepę o masie 3500 kg.

 

Sprinter Tourer dostępny jest w 3 długościach – kompaktowej, standardowej i długiej. Auto oferuje maksymalnie 3 rzędy siedzeń, które można wyposażyć w kanapy 2 i 3-osobowe. Na życzenie wszystkie kanapy są dostępne w wersji komfortowej z regulowanymi oparciami i zagłówkami.

 

Sprinter Podwozie ze skrzynią ładunkową jest również dostępny w wersji kompaktowej, standardowej i długiej. Powierzchnia ładunkowa to maksymalnie 9,2 m2 a maksymalna ładowność wynosi 3000 kg przy wariancie masowym do 5500 kg.

 

Sprinter - Finansowanie i dodatkowe korzyści

Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

 

Leasing Operacyjny: Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

 

Lease&Drive: Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje - oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

 

Rent&Drive: Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

 

Kredyt: Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach - Dealer Mercedes-Benz

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego Sprintera

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych