Nowy Mercedes-Benz Sprinter

Mercedes Benz to marka samochodów, która niewątpliwie wyróżnia się na tle innych firm zajmujących się produkcją pojazdów. Charakteryzuje ją nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży, popularność na rynku motoryzacyjnym, ale przede wszystkim wysoka jakość oferowanych klientom aut, wśród których znaleźć można modele osobowe, ciężarowe czy autobusy. Każdy z dostępnych w sprzedaży modeli wyróżnia solidna konstrukcja i wysoka jakość zastosowanych komponentów.

Wysokiej klasy samochód – Mercedes Sprinter. Wymiary

Przy wyborze odpowiedniego auta, zarówno osobowego, jak i modeli dostawczych, znaczenie ma wiele czynników. Nie warto podejmować decyzji o kupnie bez wcześniejszego zapoznania się z danymi technicznymi pojazdu oraz jego parametrami. W związku z tym klienci zainteresowani samochodami odpowiednimi do przewozu towarów lub osób często pytają, jak duży jest Mercedes Benz Sprinter. Wymiary, które posiada, to:

  • długość: 5267, 5932, 6967 lub 7367 milimetrów,
  • szerokość: 2175 milimetrów,
  • wysokość: 2331, 2616 lub 2831 milimetrów,
  • rozstawy osi: 3259, 3924 lub 4325 milimetrów.

Z tego względu Mercedes Sprinter 4x4 jest kwalifikowany jako samochód dostawczy, wykorzystywany do różnorodnych przewozów. W przypadku tych modeli dopuszczalna masa całkowita (DMC) wynosi 3 500 kg, natomiast jego ładowność to 954-1292 kg. Bez problemu pomieści on więc duże ilości towaru czy też kilkuosobową rodzinę, która zaplanowała wspólny wyjazd na wakacje. Co więcej, nowoczesne modele zapewniają powierzchnię ładunkową wynoszącą aż 7,6 m2 oraz pojemność do 15,5 m3. Wymiary i parametry, które posiada Mercedes Sprinter 2018, 2019 czy też 2020 pozwalają komfortowo pokonywać zarówno krótkie, jak i długie oraz trudne trasy.

Wygodny i bezpieczny – Mercedes Sprinter. Dane techniczne

Co sprawia, że ten model cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród klientów salonów samochodowych i wypożyczalni aut? Bez wątpienia przemawia za tym łatwość jego prowadzenia pomimo dość dużych wymiarów. Na uwagę zasługuje również wysoka pozycja kierowcy, która umożliwia dobrą widoczność podczas jazdy. Co więcej, samochód oprócz lusterek wstecznych posiada również kamerę cofania. Na komfort jego prowadzenia wpływ mają także precyzyjnie zaprojektowane układy i szereg innowacyjnych systemów, które wspomagają kierowcę, m.in. kontrolujący odstęp od pojazdu znajdującego się z przodu. Nowoczesny samochód Mercedes Sprinter wyposażony jest w asystenta utrzymania pasa ruchu. W przypadku jego niekontrolowanej zmiany rozlegnie się ostrzegający sygnał. Ten pojazd wyposażony jest w turbodiesel o maksymalnej mocy 190 KM. Mercedes Benz Sprinter może zatem zostać określony jako szybki, sprawny i bezpieczny, a przy tym wygodny.

Komfortowy i dostosowany do potrzeb – Mercedes Benz Sprinter. Wygodny przewóz osób

Ile osób pomieści ten samochód? W Mercedesie Sprinterze osobowym podróżować może swobodnie 9 pasażerów. Wymiary pojazdu sprawiają, że aby osiągnąć pozycję stojącą nie ma konieczności schylania głowy podczas wstawania. Co więcej, podróżni doceniają wygodne fotele, które jednocześnie zapewniają właściwą ilość wolnej przestrzeni. Oczywiście pojazd jest też klimatyzowany. W ciepłe dni można się ochłodzić, a podczas tym zimniejszych skorzystać z funkcji ogrzewania. Co jeszcze sprawia, że Mercedes Sprinter 9-osobowy zdobywa tak szerokie zainteresowanie i cieszy się uznaniem na całym świecie? Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że model ten wyposażony jest w przestronną przestrzeń bagażową – można przewozić w niej walizki oraz na przykład rowery, które wielu pasażerów chętnie zabiera ze sobą na wszelkie wyjazdy.

Nowoczesny samochód dostawczy – Mercedes Sprinter. Korzyści z wynajmu

Zaplanowana przeprowadzka, a może niespodziewana awaria pojazdu dostawczego wykorzystywanego w firmie do przewozu towarów lub osób? To jedynie nieliczne przykłady sytuacji, w których ten model sprawdza się idealnie. Dzięki odpowiednim wymiarom Mercedesem Sprinterem 2020, 2019 czy 2018 dogodnie transportować można meble, artykuły RTV i AGD oraz wszelkie inne wielkogabarytowe przedmioty. Z usług wynajmu tego modelu równie często korzystają więc klienci biznesowi, jak i indywidualni. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się on wśród większych rodzin lub grup znajomych planujących wspólny wyjazd, na przykład na wakacje czy wycieczkę o charakterze objazdowym.

Potrzebujesz samochodu dostawczego zaprojektowanego i wykonanego według najwyższych standardów jakości? Rozważ wybór nowoczesnego auta, jakim jest Mercedes Benz Sprinter.

 

Sprinter - Finansowanie i dodatkowe korzyści

Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

 

Leasing Operacyjny: Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

 

Lease&Drive: Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje - oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

 

Rent&Drive: Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

 

Kredyt: Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach - Dealer Mercedes-Benz

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego Sprintera

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych