zapytanie ofertowe Mercedes-Benz GLS
 • Nowy Mercedes-Benz GLS

  Szczyt przestronności i komfortu. Nowy GLS zapewnia siedmiu osobom komfort na najwyższym poziomie, nieporównywalny z dotychczasowymi SUV-ami. W opcji dostępne również suwerenne zawieszenie E-ACTIVE BODY CONTROL.

  Czarny Mercedes GLS ustawiony bokiem na białym tle

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego GLS’a

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Mercedes-Benz GLS

  Jeżeli uważasz, że widziałeś wszystko, jeśli chodzi o samochody, to znaczy, że nie widziałeś jeszcze, co może dać Ci nowy Mercedes GLS. To auto doskonałe w każdym calu, od którego możesz oczekiwać dosłownie wszystkiego, o czym tylko marzysz. Największy i najnowszy model SUV-a wywodzącego się spod znaku trójramiennej gwiazdy rozpieści Ciebie oraz członków Twojej rodziny przestronnością oraz komfortem podróżowania niezależnie od okoliczności panujących na drodze. Zakochaj się w luksusie oferowanym przez jedno z najnowszych dzieł motoryzacyjnych niemieckiego producenta i przekonaj się, że możesz mieć więcej: więcej przestrzeni, więcej wygody oraz więcej przyjemności z jazdy.

  Design nadwozia

  Mercedesa GLS charakteryzuje się czystymi i eleganckimi liniami designu. Wyrazista stylizacja nadwozia kształtuje mocny i dynamiczny charakter, a spore proporcje emanują przewagą i bezpieczeństwem. To samochód, którego design roztacza aurę niezachwianej pewności siebie.

  • Czarny Mercedes GLS ustawiony bokiem na czarnym tle
  • Czarny Mercedes GLS ustawiony tyłem na czarnym tle

  Wersje silnikowe

  • GLS 350 d 4 MATIC
   GLS 400 d 4 MATIC

  • GLS 450 4MATIC
   GLS 580 4MATIC
   Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+
   Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC

  Mercedes-AMG

  AMG
  Mercedes-AMG GLS to najbardziej przestronny i luksusowy model AMG. Ekspresyjne kontury, charakterystyczna osłona chłodnicy utrzymana w stylistyce AMG oraz tylny zderzak z dyfuzorem to tylko część tego co oferuje design AMG.

  Moment obrotowy: 850 Nm
  Przyspieszenie: 4,2 od 0 do 100km/h
  Moc: 612 KM

  Podobne modele

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.