zapytanie ofertowe Mercedes-Benz GLA
 • Nowy Mercedes-Benz GLA

  Od wielkich zakupów po dalekie podróże – GLA jest gotowy na każdą przygodę. Szereg innowacyjnych systemów sprawi, że jazda w godzinach szczytu, czy podczas długich nocnych przejazdów będzie niezwykle komfortowa i bezpieczna.

  Szary Mercedes GLA stojący bokiem na polanie obok lasu

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego GLA

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Mercedes-Benz GLA

  „Kompaktowy SUV” to chyba najbardziej trafne sformułowanie, jakiego można użyć przy opisywaniu prezentowanego tu modelu pojazdu. Nowe Mercedesy GLA 180, 200, 220 i 250 to znakomite, rodzinne auta, idealne na codzienne trasy. Niestandardowe wymiary, w tym nieco wyższy od typowego dach, przyczyniają się do doskonałego komfortu i bezpieczeństwa jazdy. W połączeniu z korzystnymi cenami parametry te sprawiają, że po auta z tej serii klienci sięgają z dużą chęcią i zainteresowaniem.

  Nowy Mercedes GLA 200 – wymiary pojazdu

  W przeciwieństwie do pierwotnej wersji modelu, nowy Mercedes GLA 180, 200, 220 i 250 ma nieco inne wymiary: jest o około 1,5 centymetra krótszy i aż ponad 10 centymetrów wyższy. Szczególnie ten drugi parametr ma niebagatelny wpływ na komfort użytkowania pojazdu, a przy tym znacznie zmienia jego aspekt wizualny. Bryła w tym modelu jest dosyć oryginalna – dodatkowe 10 centymetrów pozwoliło bowiem na zredukowanie „strzelistości” pojazdu, zachowując przy tym jego dynamiczność i nieco sportowy charakter. Jeśli zaś chodzi o szczegółowe parametry dotyczące wymiarów nowych pojazdów w wersji 180, 200, 220, 250, AMG i 4matic, prezentują się one w następujący sposób:

  • wysokość: 161,1 cm
  • długość: 441 cm
  • szerokość z lusterkami: 202 cm
  • rozstaw osi: 272,9 cm.

  Ważnym wymiarem jest też bazowa pojemność bagażnika, która wynosi 435 l. Można ją powiększać do maksymalnie 1430 l. Mercedesy z serii GLA w wariantach 180, 200, 220, 250, 4matic oraz AMG to wysokiej klasy pojazdy, które znakomicie odnajdą się w warunkach codziennego użytkownika ich na drogach, ale i w trakcie godzin szczytu czy podczas jazdy nocą. Dzięki kompaktowym wymiarom bez problemu znajdziemy dla nich miejsce parkingowe.

  • Szary Mercedes GLA stojący tyłem z bagażnikiem rowerowym i dachowym na polanie obok lasu
  • zbliżenie na koło mercedesa gla z logo
  • zbliżenie na bagażnik dachowy AMG

  Wersje silnikowe

  Prezentowane tu pojazdy niemieckiej marki dostępne są w kilku wersjach silnikowych. Możliwe do wyboru opcje to Diesel, benzyna i hybryda. Pojazdy z tej linii posiadają opcjonalny wariant 4matic wyposażenia w stały napęd na cztery koła. W sprzedaży znalazły się również nowe, sportowe modele AMG z momentem obrotowym wynoszącym od 400 Nm do 500 Nm, przyspieszeniu o wartościach 5,2 s do 4,3 s od 0 do 100 km/h i o mocy od 406 KM do 421 KM.

  • GLA 180 d
   GLA 200 d
   GLA 200 d 4 MATIC
   GLA 220 d
   GLA 220 d 4 MATIC

  • GLA 200
   GLA 200 4MATIC
   GLA 250
   GLA 250 4MATIC
   MERCEDES-AMG GLA 35 4MATIC
   MERCEDES-AMG GLA 45 4MATIC+
   MERCEDES-AMG GLA 45 4MATIC+

  • GLA 250 e

  Mercedes-AMG

  AMG
  Mercedes-AMG GLA to SUV o sportowym charakterze. Model ten posiada charakterystyczne dla AMG osłonę chłodnicy z pionowymi listwami, zderzak przedni ze splitterem oraz boczne płytki w chromowanej stylizacji.

  Moment obrotowy: 400 Nm do 500 Nm
  Przyspieszenie: 5,2s do 4,3s od 0 do 100km/h
  Moc: 406 KM do 421 KM

  • Mercedes GLA 45 AMG stojący przodem obok kontenerów
  • zbliżenie na nazwę modelu z tyłu samochodu mercedesa GLA
  • wnętrze mercedesa gla 45 amg widok na kierownice i glowny ekran do sterowania

  Podobne modele

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.