zapytanie ofertowe Mercedes-Benz EQS
 • Nowy Mercedes-Benz EQS

  EQS czyli najnowsza, w pełni elektryczna, luksusowa limuzyna. To samochód, który łączy zaawansowane rozwiązania z zakresu designu, funkcjonalności oraz łączności. EQS zachwyca zarówno kierowcę, jak i pasażerów.

  Czarny sedan Mercedes-Benz EQS przed nowoczesnym budynkiem

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego EQS

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Mercedes-Benz EQS

  Zaprojektowany jak statek kosmiczny. Cichy, bezemisyjny, czerpiący energię z rekuperacji. Luksusowo wykończony, elegancki, prezentujący najwyższą jakość wykonania. Mercedes-Benz EQS jest ucieleśnieniem marzeń o nowoczesnej motoryzacji.

  Design nadwozia

  Bryła nowego modelu wyróżnia się lekkimi liniami i opływowością, dzięki czemu uzyskuje maksymalną prędkość powyżej 200 km/h. Łukowaty profil i wysunięta do przodu kabina w połączeniu z krótką partią tylną, podobnie jak w przypadku nadwozia typu fastback, już na pierwszy rzut oka wyraźnie odróżniają EQS-a od samochodów spalinowych. Dodatkowo podkreśla to przedni pas z tzw. czarnym panelem oraz wygląd przednich i tylnych lamp. Samochód jest odzwirciedleniem zmysłowej przejrzystości z progresywnym luksusem.

  • Czarny sedan Mercedes-Benz EQS przed nowoczesnym budynkiem ze światłami LED
  • Czarny sedan Mercedes-Benz EQS przed nowoczesnym budynkiem ustawiony bokiem

  Wersje silnikowe

  • EQS 450+
   EQS 580 4 MATIC

  • Zasięg elektryczny – do 732 km

   Czas ładowania –

   • Ładowarka 200 kWh – 30 minut
   • Wallbox 22 kWh – 5 godzin

   Emisja CO2 – 0 gramów

  Mercedes-AMG

  AMG
  Pierwszy w pełni elektryczny model spod znaku AMG, napędzany dwoma silnikami, które łącznie dają moc 658 KM i obrót na poziomie 950 Nm. To wystarczy, aby rozpędzić nową limuzynę od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 s. Prędkość maksymalna AMG EQS to 220 km/h, z pakietem Dynamic Plus wartość ta zwiększa się do 250 km/h. Inżynierowie z Affalterbach opracowali dźwięk silnika zależnego od trybu jazdy, tak żeby żaden miłośnik sportowych samochodów nie tęsknił za dźwiękami, które niesie za sobą każdy model rodziny AMG.

  Moment obrotowy: 950 Nm do 1020 Nm
  Przyspieszenie: 3,4 s od 0 do 100km/h
  Moc: 658 KM do 761 KM

  Podobne modele

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.