serwis Duda-Cars Wrocław

7 powodów, dla których warto serwisować samochód w Duda-Cars

Wybór serwisu, w którym mechanicy będą dbać o bezpieczeństwo Twojej rodziny w podróż to... wyzwanie. Każdy kierowca stawał przed tym wyborem! Z pewnością znane są Ci historie o warsztatach, w których samochód po naprawie działał gorzej niż przed serwisem. Odpowiednia dbałość i troska o auto są podstawą, jeśli chcesz zachować jego dobrą kondycję na długie lata. Również niezawodność samochodów Mercedes-Benz zagwarantujesz tylko wtedy, gdy będziesz pamiętać o regularnych przeglądach oraz o niezwłocznych naprawach. Jeśli mieszkasz na Dolnym Śląsku, zależy Ci na obsłudze w autoryzowanym punkcie, zapraszamy do naszego serwisu w Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu przy Olsztyńskiej 1. To najlepsze miejsce do zadbania o auto, a proces umawiania wizyty jest niezwykle szybki, wystarczy że wypełnisz formularz. Dlaczego więc wybrać serwis Duda-Cars?

Serwis Mercedes-Benz we Wrocławiu

1.  Znamy Twoje potrzeby. Oszczędzamy Ci czasu i wydatków

 

Górskie serpentyny, szerokie autostrady czy leśne dróżki? W trakcie wakacyjnych podróży na drodze może pojawić się wiele wyzwań. Dlatego w trosce o Twoje bezpieczeństwo i komfort przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na letni przegląd za 1 zł i czyszczenie klimatyzacji za 99 zł. Wystarczy że wypełnisz formularz, a my oddzwonimy w celu umówienia wizyty. Jesteśmy dokładni i dbamy o każdy szczegół. Prace nad Twoją Gwiazdą zajmą nam ok. 2,5 godziny.

 

Promocja dotyczy wszystkich modeli osobowych Mercedes-Benz. Miej na uwadze, że jeśli Twoja Gwiazda ma już kilka (lub kilkanaście) lat niektóre elementy, jak filtry, będziemy musieli zamówić - a na ich dostarczenie do serwisu trzeba poczekać 2 dni robocze.

 

Podczas przeglądu sprawdzimy: 

• ciśnienie w oponach i stan bieżnika
• działanie świateł i ich optymalne ustawienie
• stan wycieraczek
• działanie spryskiwaczy szyb i reflektorów, klaksonu
• poziom oleju w silniku
• napięcie i stan paska klinowego
• stan podwozia (kontrola wizualna)
• stan przedniej szyby
• okładziny klocków hamulcowych (kontrola wizualna).

 

Jeśli któryś z wymienionych elementów będzie wymagał naprawy - umówisz dogodny dla Ciebie termin na miejscu. 

 

2. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych

 

Smar, oleje, spaliny? Czy z tym kojarzy Ci się warsztat? W Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu przełamujemy ten stereotyp. W serwisach Duda-Cars posiadamy nowoczesne zaplecze naprawy i korzystamy z innowacyjnych technologicznych rozwiązań. Posiadamy m.in. specjalistyczny sprzęt diagnostyczny – również do naprawy Air Body Control. Dodatkowo nowe auta wymagają nowoczesnych technologii, dlatego część napraw dokonujemy już z poziomu komputera. W ten sposób aktualizujemy oprogramowanie czy usuwamy ewentualne błędy. Dla nas warsztat to nie tylko nowoczesna przestrzeń - to serce salonu.

 

3. Zatrudniamy najlepszych mechaników na Dolnym Śląsku

 

Zatrudnieni u nas specjaliści nie znaleźli się w Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu przez przypadek. Są gwarancją najwyższej jakości. Powierzając im samochód, zapewniasz sobie bezpieczeństwo i satysfakcję z profesjonalnie wykonanej usługi. Nasza kadra składa się z osób, które nieustannie pogłębiają wiedzę i rozwijają swoje umiejętności. Wyróżniają się nie tylko bogatym doświadczeniem, ale również szczerą, wieloletnią pasją do motoryzacji, która z czasem przerodziła się w pracę zawodową. W przypadku naszych pracowników hasło #KochamyMercedesy to nie pusty frazes. A kto mógłby lepiej zająć się Twoim Mercedesem, jeśli nie drugi miłośnik aut? 

 

 

Nasi specjaliści codziennie podejmują wyzwania związane z zapewnieniem kompleksowej opieki nad samochodami i wiedzą, czego im potrzeba. Dbają o organizację pracy, szkolą się z zakresu wiedzy produktowej, a przede wszystkim dokładają wszelkiej staranności, aby oddać w Twoje ręce sprawne i zadbane auto – zgodnie z najwyższymi standardami Mercedes-Benz Duda-Cars.

 

4. Zapewniamy szybką i dokładną obsługę

 

W Mercedes-Benz Duda-Cars na pierwszym miejscu stawiamy Twój komfort i bezpieczeństwo. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego posiadamy wiele dostępnych terminów oraz zapewniamy krótki czas realizacji naprawy. Szybki czas naprawy nie wpływa jednak na utratę jakości. Zatrudnieni specjaliści są niezwykle precyzyjni w swoich działaniach, a jednocześnie sprawnie realizują swoją pracę. Nie muszą korzystać z pomocy podwykonawców – wszystkich napraw dokonują samodzielnie, dlatego jesteśmy pewni wysokiego poziomu świadczonych usług.

 

Aby dodatkowo przyspieszyć proces naprawy Twojego auta, wprowadziliśmy rozwiązania, dzięki którym w prosty sposób zgłosisz chęć przeprowadzenia serwisu samochodu. Nie musisz umawiać się w salonie. Możesz to zrobić za pomocą formularza zamieszczonego TUTAJ

 

Oferujemy również serwisową pomoc 24 h na dobę:
Wrocław/Leszno: +48 600 070 890

 

5. Świadczymy kompleksowy serwis w konkurencyjnych cenach

 

Nasi specjaliści rozwiążą każdy problem Twojego samochodu. Oferujemy wszystkie typy przeglądów i napraw – od mechanicznych, przez elektryczne, po blacharskie i lakiernicze. Dodatkowo posiadamy nowoczesne zaplecze do naprawy samochodów EQ, AMG oraz Maybach. Klasa auta czy skala problemu nie mają u nas znaczenia. Do każdej naprawy podchodzimy w Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu z należytą uwagą i sumiennością, wykorzystując przy tym zaawansowane rozwiązania techniczne. Nasze usługi rozpoczynamy od dokładnej oceny stanu faktycznego. To właśnie wtedy dostrzegamy wszelkie, nawet najmniejsze, nieprawidłowości. Następnie planujemy naprawę, dokonujemy wyceny opartej na konkurencyjnych stawkach, a po ustaleniu z klientem czasu naprawy rozpoczynamy realizację zlecenia. 

 

W ramach naszych kompleksowych usług realizujemy:

  • odbiory samochodów lawetą,
  • naprawy zgodnie z ustalonym kosztorysem,
  • naprawy blacharskie,
  • naprawy lakiernicze,
  • kontrolę jakości,
  • przygotowanie samochodu do wydania.

Nasz serwis obejmuje również wsparcie administracyjne dla klientów, tj. rozmowy z ubezpieczycielem czy przygotowanie pełnej dokumentacji.

 

6. Przeprowadzamy modyfikacje Brabus.

 

Od samochodów oczekujesz czegoś więcej? Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu jest oficjalnym partnerem Brabus Premium, który wprowadza auta na nowy poziom luksusu. Posiadamy bogate doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu modyfikacji, ponieważ możemy poszczycić się największą liczbą realizacji tego tunera w Polsce. Rocznie wykonujemy ich ok. 30. W ramach przemiany tuningu Brabus oferujemy modyfikację mechaniczną oraz stylistyczną w pakietach dopasowanych do posiadanego przez Ciebie modelu samochodu. 

 

 

To od Ciebie zależy, jak zaawansowanej modyfikacji poddamy Twoje auto. Nasi specjaliści mogą dokonać zarówno subtelnych zmian, jak i całkowicie odmienić wygląd oraz osiągi samochodu. Zachowując gwarancję producenta, przeprowadzamy m.in.: tuning mechaniczny, umieszczamy  zestaw podniesienia mocy, modyfikujemy zderzaki, implementujemy moduł obniżenia zawieszenia AIRMATIC czy dodajemy karbonowy spoiler bądź nowe koła z felgami ozdobionym logo Brabus. Słowem – udoskonalamy doskonałe.

 

7. Oferujemy znacznie więcej niż naprawy

 

W serwisach Duda-Cars, w tym we Wrocławiu, dbamy o klientów nie tylko w zakresie… motoryzacyjnym. Nasze relacje zacieśniamy podczas licznych wydarzeń i spotkań organizowanych z myślą o Was i w podziękowaniu za zaufanie, którym nas obdarzacie. Cyklicznie przygotowujemy sezonowe sesje zdjęciowe, warsztaty kulinarne, cykle szkoleń. Duda-Cars jest lub dopiero będzie Twoim całym motoryzacyjnym światem. I miejscem, do którego będziesz chciał wrócić.

 

Planujesz oddać samochód do serwisu we Wrocławiu? Szukasz sprawdzonego miejsca, któremu możesz powierzyć swoje auto? Zaufaj serwisowi Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu i ciesz się kompleksowym i w pełni profesjonalnym podejściem. Skorzystaj z szerokiej gamy usług i zapewnij sobie sprawną i bezpieczną jazdę!

 

7.  Znamy Twoje potrzeby. Oszczędzamy Ci czasu i wydatków

 

Górskie serpentyny, szerokie autostrady czy leśne dróżki? W trakcie wakacyjnych podróży na drodze może pojawić się wiele wyzwań. Dlatego w trosce o Twoje bezpieczeństwo i komfort przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na letni przegląd za 1 zł i czyszczenie klimatyzacji za 99 zł. Wystarczy że wypełnisz formularz, a my oddzwonimy w celu umówienia wizyty.

Podczas przeglądu sprawdzimy: 

• ciśnienie w oponach i stan bieżnika
• działanie świateł i ich optymalne ustawienie
• stan wycieraczek
• działanie spryskiwaczy szyb i reflektorów, klaksonu
• poziom oleju w silniku
• napięcie i stan paska klinowego
• stan podwozia (kontrola wizualna)
• stan przedniej szyby
• okładziny klocków hamulcowych (kontrola wizualna)

 

 

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×