Czym jest PREMIUM? Lista 10 warunków, które spełniamy | Duda-Cars Wrocław

Zmodernizowana przestrzeń, multimedia, technologie i bardzo szeroka oferta z gamy Mercedes-Benz: to tylko wstęp do gwarancji premium we wrocławskim salonie Duda-Cars. Poniżej lista wyszczególnionych 10 kroków, których realizacji podejmujemy się codziennie.

Dlaczego jesteśmy PREMIUM?

 1. Gwarantujemy emocje. Premium oferuje wartości dodane, nie jest to tylko sprzedaż aut najwyższej klasy. Klientom Duda-Cars z Wrocławia zapewniamy udział w wielu wydarzeniach, takich jak: G-Class Experience, AMG Driving Academy, EQ Tour czy Safety Experience. Chcemy być z Wami blisko, dostarczać wiedzy i wspólnie wykorzystywać ją w praktyce. Z przyjemnością dzielimy się eksperckim doświadczeniem i odpowiadamy na Wasze potrzeby.
   
   
 2. Design, luksus, wygoda i komfort choć brzmią górnolotnie i abstrakcyjnie - powinny być standardem każdej marki premium. Tak jest i u nas. Lecz to, co wyróżnia salon Duda-Cars we Wrocławiu to specjalna przestrzeń dedykowana Mercedes-Maybach.
   
 3. Tylko we Wrocławiu mamy tak rozbudowaną strefę komfortu, która jednocześnie gwarantuje intymność, ale także stanowi centralny punkt salonu. Tu możesz zorganizować sobie biuro czekając na odbiór auta czy skorzystać z pomocy zespołu Duda-Cars. Stars Assistants zawsze będą w zasięgu wzroku.
   
 4. Przynależność do grupy, poczucie tożsamości. Mercedes-Benz to nie tylko auta, ale również cały lifestyle: odzież, dodatki, wyposażenie wnętrz, biura. Ale to, co jest prawdziwym łącznikiem ze światem Mercedes-Benz to relacje. Wielu z Was kontaktuje się z doradcami od lat, ufając ich profesjonalizmowi. My z kolei dokładamy starań, aby do sprawy każdego klienta podchodzić indywidualnie.
   
 5. Synonim sukcesu. Auto Mercedes-Benz jest nagrodą za wysiłek, trud i pracę jego właściciela. Samochody spod znaku trójramiennej gwiazdy bywają zasłużonym prezentem dla samego siebie!
   
   
 6. Historia. Mercedes jest marką o ugruntowanej pozycji na rynku. To marka-prekursor, jeden z filarów historii motoryzacji. Srebrna gwiazda należy do najbardziej rozpoznawalnych znaków na świecie. Czujemy respekt wobec dziedzictwa Mercedes-Benz codziennie utrzymując najwyższy poziom obsługi.
   
 7. Innowacje. Zastosowanie multimediów, nowoczesnych technologii. Premium oferuje te rozwiązania szybciej. Premium wyznacza trendy. Dlatego w salonie Duda-Cars we Wrocławiu zastosowaliśmy technologie, które niewątpliwie uatrakcyjniają, ale przede wszystkim - przyspieszają procesy. Konfiguracja wymarzonego modelu jeszcze nigdy nie była tak łatwa!

   
 8. Limitowana dostępność. Pomimo zróżnicowanej oferty i atrakcyjnych warunków finansowania niektóre modele nadal są dostępne tylko dla wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Spełniamy oczekiwania i zaspakajamy potrzeby najbardziej wymagających dostarczając samochody z edycji specjalnych, białe kruki zarezerwowane dla kolekcjonerów. Właśnie od tego jesteśmy. #KochamyMercedesy - wszystkie i dbamy o wszystkich klientów.
   
   

   

 9. Atutem marek premium jest obsługa przed i posprzedażowa. Wiemy, że w dzisiejszych czasach czas stanowi jedną z najcenniejszych wartości. Z przyjemnością przejmiemy chociaż część Twoich obowiązków, dzięki czemu wspomniany czas - zaoszczędzisz. W każdym z salonów Duda-Cars możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów z zakresu finansowania i ubezpieczenia, doradców w każdym aspekcie związanym z użytkowaniem autam. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele obowiązków piętrzy się w codzienności naszych klientów. Pozwólcie nam być swoim asystentem w świecie motoryzacji.
   
 10.  Synonimem premium jest dla nas profesjonalizm. We Wrocławiu znajduje się nowoczesny serwis, w którym żadna naprawa nie stanowi wyzwania. Przegląd eksploatacyjny, naprawa najwyższych modeli, likwidacja szkód, profesjonalne  - wszystko jest możliwe. AMG czy EQ? Jesteśmy bardzo wszechstronni.
Powrót do listy artykułów

2021-11-16

Kategoria: Mercedes-Benz EQScytująca premiera w Duda-Cars

Przetestowanie samochodu o napędzie elektrycznym stanowi podstawę do wyrobienia sobie o nim zdania.

Przeczytaj artykuł

2021-11-04

Kategoria: Mercedes-Benz Pierwszy prezent świąteczny od Duda-Cars | Muzeum Mercedes-Benz w Stuttgarcie

Odbierzcie pierwszy prezent świąteczny w tym roku: wycieczkę po Muzeum Mercedes-Benz w Stuttgarcie.

Przeczytaj artykuł

2021-09-10

Kategoria: Mercedes-Benz IAA Mobility 2021 | Premiery Mercedes-Benz

Sieć obiegły zdjęcia korporacyjne i fotorelacje z Monachium. My bierzemy sprawy w nasze ręce - byliśmy na IAA, by przekonać się, czym będzie przyszłość motoryzacji.

Przeczytaj artykuł
×