Samochód marki Mercedes-Benz model EQC

Mercedes-Benz EQC

Futurystyczny. Funkcjonalny. Ekonomiczny. Wszechstronny. A do tego… w pełni elektryczny! Napędzany prądem SUV Mercedesa zapiera dech w piersiach. Sprawdź go w finansowaniu atrakcyjnym jak nigdy dotąd!

Elektryczny EQC - teraz BEZ WPŁATY WSTĘPNEJ!

Napęd na cztery koła 4MATIC, pakiet wyposażenia Premium, nagłośnienie Burmester, reflektory Multibeam LED, pakiet Keyless-Go oraz elektryczny hak holowniczy – ten bogato wyposażony model, dostępny jest od ręki w Duda-Cars za 2 960 zł netto miesięcznie.

 

Warunki finansowania Lease&Drive:

  • Wpłata wstępna – 0 zł
  • Pakiet Gwarancyjny +24M / max. 120 000 km Gratis!
  • Okres umowy 24 miesiące

 

Twoja miesięczna rata to zaledwie 1% wartości samochodu netto.

Jesteś zainteresowany jazdą testową? Posiadamy modele demonstracyjne, dzięki którym będziesz mógł poznać zalety Nowego EQC osobiście.

Mocny i bezpieczny.

Akumulator wysokiego napięcia jest sercem nowego Mercedesa EQC. Dzięki ekstremalnie wysokiej gęstości mocy gromadzi on energię dla dwóch elektrycznych jednostek napędowych na osi przedniej i tylnej.
Pierwsze 100km/h prędkościomierz wskazuje po 5,1 sekundy. Moc 408 koni mechanicznych, która drzemie w tym modelu potrafi zapewnić wrażenia z jazdy rodem z samochodów sportowych.

W ładowarce supercharger, samochód jest w stanie naładować się do 80% w 40 minut. Standardową ładowarką typu Wallbox do pełna jest w stanie naładować się w 8 godzin. Producent zapewnia długą żywotność baterii – jeżeli na przestrzeni 8 lat lub do momentu przejechania 160 000 km wydajność spadnie poniżej 80% względem baterii nowej – zostanie ona bez kosztowo wymieniona na nową.

Tak daleko za tak niewiele.

Średnie zużycie energii przy przyjechaniu 100 kilometrów, to ok. 21kWh. Przyjmując, że samochód ładujemy w domu, koszt 1 kWh to 0,55 zł, co w efekcie przekłada się na koszt 12 zł za przejechanie 100 kilometrów. Koszty przejechania takiego odcinka samochodem z silnikiem benzynowym spalającego 9l/100km to ok. 38 zł.

Cena tej podróży jadąc Nowym EQC jest ponad trzykrotnie niższa.

Nowoczesny, ekologiczny i odpowiedzialny.

Jego prawie bezgłośna jazda ma dobroczynny efekt dla osób postronnych. Umożliwia on lokalnie bezemisyjną jazdę. Prawie sto elementów jest wykonanych z surowców odnawialnych.

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego EQC

Poznaj modele dostępne od ręki i umów się na jazdę testową! Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapytania w zakresie ochrony danych osobowych należy kierować na adres e-mail: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach marketingowych. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.