Transport, spedycja i logistyka z Law Logistics

Jako samodzielny podmiot działający w branży TSL, jesteśmy w stanie zaproponować profesjonalny transport, spedycję oraz najnowocześniejszą w kraju flotę autotransporterów, którymi bezpiecznie przewieziemy Twój ładunek lub samochód w dowolne miejsce w Europie.

Dowiedz się więcej
Samochód ciężarowy Duda-Logistics

Usługi

Transport samochodów

Transport samochodów to nasza specjalność. Nasze przedsiębiorstwo rozpoczynało działalność jako dział firmy Duda-Cars, lidera sieci sprzedaży Mercedes-Benz, AMG i smart, realizujący jej potrzeby przewozów samochodów. Doświadczenie oraz wiedza pracowników LAW Logistics pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi z zakresu bezpiecznego transportu pojazdów. Usługi realizujemy za pomocą najnowocześniejszych autotransporterów.

Transport międzynarodowy

Błyskawiczny i atrakcyjny cenowo transport międzynarodowy? Tak, to możliwe wyłącznie z LAW Logisitcs. Zapewniamy precyzyjnie dopasowane i kompleksowe rozwiązania z zakresu transportu międzynarodowego na terenie Unii Europejskiej. Zapewniamy gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru. Dysponujemy własną flotą kilkudziesięciu nowych ciągników siodłowych Mercedes-Benz Actros oraz naczep Krone i Schmitz Cargobull.

Spedycja

LAW Logistics to zaufany partner w zakresie spedycji drogowej. Realizujemy kompleksowe usługi organizowania transportu towarów na terenie Unii Europejskiej. Nasi fachowcy przyjmą zlecenia, wybiorą optymalne środki transportu, sporządzą dokładną dokumentację, przygotują towar i zajmą się jego przepakowaniem oraz przeładunkami. Wszystko dla maksymalnego odciążenia naszych klientów.

Wiele więcej...

Skontaktuj się z nami, a na pewno przygotujemy ofertę uszytą specjalnie dla Ciebie.
Przeczytaj, kim jesteśmy, zobacz jakim taborem dysponujemy i skorzystaj z oferty współpracy.

Bardzo ładna zima

Dowiedz się więcej o LAW Logistics!

Logistyka jeszcze nigdy nie była tak wszechstronna. Jako zaufany partner w autotransporcie, spedycji i transporcie międzynarodowym, DUDA Logistics jest w stanie dostarczać kompleksowe rozwiązania precyzyjnie dopasowane do potrzeb swoich klientów.

Przed nami spedycja nie ma żadnych tajemnic. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Strona LAW Logistics