Samochód marki Mercedes-Benz model EQC

Nowy Mercedes-Benz EQC

W pełni elektryczny EQC wymyka się utartym schematom – to model nowej ery, łączący funkcjonalność i sportowe osiągi z lokalnie bezemisyjną jazdą i poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Samochód, który sprawia, że elektromobilność staje się przyjaznym doświadczeniem.

Mercedes-Benz EQC

Krok w stronę jutra, a zarazem doskonałe auto na dzisiaj. Nowy Mercedes EQC to pierwszy w stu procentach elektryczny model seryjny, który opuścił fabryki niemieckiego producenta. Jednocześnie jest to również pierwszy przedstawiciel serii EQ, która na przestrzeni ostatnich kilku lat wzbogaciła się o nowe inkarnacje, niezmiennie ciepło przyjmowane przez konsumentów. Wersja 400 4matic omawianego modelu to w istocie SUV segmentu średniego, który doskonale sprawdzi się w kontekście codziennej jazdy.

Design nadwozia

Muskularne proporcje sprawiają, że EQC jest klasyfikowany jako SUV. Linia dachu opada łagodnie do tylnej części nadwozia. Daje to wizualny dynamizm oraz większą przestrzeń dla pasażerów.  Szczególnie wyrazistym elementem jest  duży czarny panel łączący przednie lampy i grill. Nocą tworzy on niemalże nie przerwany poziomy pas świetlny. Wyjątkowa jest również stylizacja kół, są one całkowicie nowo zaprojektowane w charakterystyczny sposób dla EQ.

Design wnętrza

Wnętrze EQC charakteryzuje się całkiem nową stylistyką. Dysze nawiewowe w stylizacji EQ, ciąg metalicznych listew sięgających od deski rozdzielczej aż na drzwi oraz specjalnie opracowana tkanina Sunnyvale w kolorze indygo nadają klimatu elektromobilności. W centrum samochodu znajduje się kokpit szerokoekranowy, który składa się z cyfrowego wyświetlacza tablicy wskaźników oraz wyświetlacza multimedialnego.

Wersje silnikowe

Silnik elektryczny

  • EQC 400 4MATIC
  • EQC 400 SPORT 4MATIC

 

Dane

 

Zasięg elektryczny - 374 - 414 KM

 

Emisja CO2- 0 gramów

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego EQC

Poznaj modele dostępne od ręki i umów się na jazdę testową! Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych