Samochód marki Mercedes-Benz model EQC

Nowy Mercedes-Benz EQC

W pełni elektryczny EQC wymyka się utartym schematom – to model nowej ery, łączący funkcjonalność i sportowe osiągi z lokalnie bezemisyjną jazdą i poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Samochód, który sprawia, że elektromobilność staje się przyjaznym doświadczeniem.

Mercedes-Benz EQC

Krok w stronę jutra, a zarazem doskonałe auto na dzisiaj. Nowy Mercedes EQC to pierwszy w stu procentach elektryczny model seryjny, który opuścił fabryki niemieckiego producenta. Jednocześnie jest to również pierwszy przedstawiciel serii EQ, która na przestrzeni ostatnich kilku lat wzbogaciła się o nowe inkarnacje, niezmiennie ciepło przyjmowane przez konsumentów. Wersja 400 4matic omawianego modelu to w istocie SUV segmentu średniego, który doskonale sprawdzi się w kontekście codziennej jazdy.

Mercedes EQC 400 — dane techniczne nowego auta elektrycznego

Elektryczny wariant Mercedesa to jeden z mocniejszych zwiastunów nadchodzących trendów na rynku motoryzacyjnym. Model EQC 400 4matic to przykład auta zasilanego prądem, w przypadku którego nie ma mowy o żadnych kompromisach w kwestii bezpieczeństwa, wygody, danych technicznych czy też samego komfortu podczas jazdy. To również samochód na wskroś przyjazny użytkownikowi, dostępny w kilku wariantach cenowych. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy na co dzień funkcjonują w miejskiej dżungli.

Cena nowego elektrycznego Mercedesa EQC — w zależności od wersji, wyposażenia oraz danych technicznych — oscyluje wokół 350 tysięcy złotych. Wybierając nasza ofertę możesz jednak skorzystać z jednego z kilku atrakcyjnych planów finansowania, aby koszt nie był tak odczuwalny. W przypadku modelu 400 4matic miesięczna rata to zaledwie 3 tysiące złotych, a wiele opcji dostosowania abonamentu pozwala na stworzenie naprawdę spersonalizowanej oferty.

Podstawowy Mercedes EQC 400 4matic to nie jedyna opcja dla klientów, pragnących cieszyć się nowym autem elektrycznych o imponujących danych technicznych. Za nieco większą cenę do wyboru jest także wersja Sport, wzbogacona między innymi o fotele kubełkowe oraz zmodyfikowane obręcze kół. W zależności od wariantu, zasięg na jednej baterii mieści się w przedziale od 374 do 414 kilometrów, co pozostawia użytkownikowi spory zapas podczas jazdy miejskiej, a wystarczy również przy okazji dłuższych podróży.

Elektryczny Mercedes EQC — dane techniczne i przedział cenowy modelu 400 4matic

Fakt, że nowy Mercedes EQC 400 4matic od początku był projektowany jako auto elektryczne, mówi wiele o jakości i wydajności zastosowanych rozwiązań, co znajduje odzwierciedlenie w danych technicznych. Mamy tutaj od czynienia z mocą na poziomie 408 koni mechanicznych, z momentem obrotowym sięgającym 765 Nm. Rezultatem tych możliwości jest przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 5.1 sekundy, co biorąc pod uwagę klasę, segment cenowy oraz gabaryty auta — w końcu mówimy tutaj o klasie miejskiego SUV-a — jest doskonałym wynikiem.

Design Mercedesa EQC 400 4matic to kwintesencja nowoczesności, która przynosi na myśl futurystyczne projekty pojazdów przyszłości, jednocześnie nie rezygnując z charakterystycznych elementów wizualnych niemieckiego producenta. Po zaawansowanym modelu elektrycznym o takich danych technicznych nie spodziewalibyśmy się niczego innego. Jeśli chodzi o wnętrze, nasz wzrok natychmiastowo przykuwa obszerny wyświetlacz na desce rozdzielczej, obejmujący również cyfrowe zegary. Estetyka wnętrza to poziom, do jakiego przyzwyczaiły nas aktualne modele marki w tym segmencie cenowym— połączenie wysokiej ergonomii, masy nowoczesnych funkcji oraz ponadczasowego stylu.

Na jakie wyposażenie możemy liczyć w przypadku elektrycznego modelu 400 4matic? Nowy Mercedes EQC — w zależności od danych technicznych konkretnego wariantu cenowego — posiada szereg funkcji zwiększających komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Asystent parkowania i pasa ruchu, czujniki odległości, aktywny tempomat — to tylko niektóre z systemów, które dbają o Twoją wygodę na drodze. Wrażenie robi również rozbudowany komputer pokładowy, który stanowi swoiste centrum dowodzenia pojazdu.

Wersje silnikowe - Postaw na ekologię — nowy elektryczny Mercedes 400 4matic

Bezemisyjność w wymiarze lokalnym to coś, do czego rynek motoryzacyjny zmierza równymi, acz niezbyt szybkimi krokami. Propozycje takie jak elektryczny Mercedes EQC 400 4matic mają natomiast ogromną szansę do zaskarbienia sobie sympatii szerokiego grona konsumentów, z uwagi na komfort, design oraz dane techniczne, które w niczym nie ustępują tradycyjnym autom benzynowym w tym segmencie cenowym.

Komfortowe wyposażenie, poczucie mocy pod maską, odpowiedni zasięg oraz cena — Mercedes EQC 400 4matic to prawdziwa nowa jakość na rynku seryjnych samochodów elektrycznych. Dodatkowym atutem jest także gniazdo CSS, kompatybilne ze stacjami szybkiego ładowania — wystarczy zaledwie godzina w dedykowanym punkcie, aby cieszyć się pełną baterią, co znacznie zwiększa swobodę podczas nieco dalszych podróży. Auto posiada również złącze Type 2, które umożliwia ładowanie z mniejszą mocą.

 

Silnik elektryczny

  • EQC 400 4MATIC
  • EQC 400 SPORT 4MATIC

 

Dane:

Zasięg elektryczny - 374 - 414 KM

Emisja CO2- 0 gramów

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego EQC

Poznaj modele dostępne od ręki i umów się na jazdę testową! Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych