Samochód marki Mercedes-Benz model EQS

Nowy EQS SUV – elektryczny SUV Mercedes-Benz 

EQS SUV to potężniejsza wersja elektrycznej limuzyny, którą pokochali klienci Duda-Cars. Tak jak spalinowy model, GLS, jest nazywany samochodem dla rodziny o pięciogwiazdkowych potrzebach - EQS SUV również spełnia najwyższe wymagania! To propozycja dla osób kochających luksus, design i nie idących na kompromis. Dodatkowo, samochód daje obietnicę lokalnej zeroemisyjności. 

Mercedes-Benz EQS SUV

Model EQS ledwie zdążył nas przyzwyczaić do najwyższego wymiaru luksusu i zaawansowanych technologii. Dopiero co Mercedes-Benz, a właściwie Mercedes-EQ, czyli elektrycznie napędzana gwiazda, zaskoczył klientów i miłośników motoryzacji prezentacją modelu EQE. Mniejszy od EQS elektryk łączy pierwiastek sportowy z maksimum wygody i... ciszą.  

 

 

EQS SUV: napęd i zasięg 

Duże odległości. Krótki czas ładowania. EQS SUV oferuje zasięg do 632 kilometrów.  System ładowania prądem stałym umożliwia szybkie ładowanie baterii wysokiego napięcia z mocą do 400 kW], ładowanie prądem zmiennym możliwe jest z mocą do 11 kW (opcjonalnie 22 kW).


Dzięki współdziałaniu napędu elektrycznego, trybów jazdy, systemów wspomagających, zarządzania akumulatorami i zasięgiem, strategii rekuperacji i nawigacji z Electric Intelligence można doświadczyć holistycznie pojmowanej elektromobilności. 

Ładowanie w domu za pomocą Wallbox Mercedes-Benz 

Dzięki Wallbox Mercedes-Benz inteligentna i połączona w sieć stacja ładowania trafia do Twojego domu. Dzięki naszemu wydajnemu systemowi ładowania prądem zmiennym możesz naładować swojego EQS SUV mocą do 22 kW (3-fazowo), czyli wielokrotnie szybciej niż przy użyciu domowego gniazdka. Procesy ładowania możesz kontrolować i przeglądać za pośrednictwem aplikacji Mercedes me. 

 

Mercedes EQS SUV — ceny minimalne wersji napędowych: 

  

  • EQS SUV 450+ 360 KM — od 590 800 zł, 

  • EQS SUV 450 4MATIC — od 608 800 zł, 

  • EQS SUV 580 4MATIC — od 736 300 zł. 

EQS SUV: design i aerodynamika 

EQS SUV to limuzyna, ale o wyższych gabarytach. Zoptymalizowany aerodynamicznie "Purpose Design" ma pozytywny wpływ na zasięg elektryczny – dzięki temu EQS SUV wyznacza nowe standardy. Większość konstrukcji kół jest zoptymalizowana pod względem aerodynamicznym, co przyczynia się do ogólnej efektywności pojazdu. Nie tylko w zakresie zwiększania zasięgów, ale także designu i bezpieczeństwa jazdy. Dzięki DIGITAL LIGHT poznasz innowacyjną technologię reflektorów. System HD działa jak rzutnik i reaguje światłem o wysokiej rozdzielczości na zmieniające się warunki na drodze, na pasie ruchu lub warunki pogodowe i dodatkowo fascynuje swoimi funkcjami projekcyjnymi. 

 

EQS SUV jest liderem nawet podczas parkowania: układ kierowniczy z tylną osią umożliwia regulację kąta skrętu kół nawet o 10° i znacznie redukuje promień skrętu. Podczas manewrowania Twój pojazd wygląda prawie tak samo poręcznie jak samochód kompaktowy. Natomiast przy wyższych prędkościach jedziesz z suwerennością długiego rozstawu osi. 

 

W tym designerskim aucie istotne są nie tylko duże elementy, ale także detale. Czarna osłona chłodnicy, jak w innych modelach Mercedes-EQ, została ozdobiona srebrnymi gwiazdami, które przepięknie prezentują się na gładkiej powierzchni. Niewątpliwą atrakcją jest misternie zaprojektowane wnętrze tylnych świateł LED: elementy świetlne zostały zaprojektowane w kształcie zakrzywionej spirali 3D. W połączeniu z pasem świetlnym rozciągającym się na całą szerokość pojazdu, typowa dla marki sygnatura świetlna Mercedes-EQ pokazuje swój blask. 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym modelu? Zapraszamy do naszych salonów w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie oraz Golęczewie.

EQS SUV: wnętrze i wyposażenie 

Mercedes-EQ EQS SUV to samochód luksusowy, w każdym calu. Swoim wnętrzem zaprasza do odczuwania przyjemności z jazdy, ale daje zdecydowanie więcej niż możliwość przemieszczania się z punktu A do B. EQS SUV dostępny jest w pakietach Advanced, Advanced Plus, Premium i Premium Plus, które różnią się od siebie – ale każdy jest niesamowicie ekskluzywny. 

 

Sound Experience: EQS SUV wyposażony jest w doskonały system udźwiękowania, który spełnia najwyższe standardy komfortu akustycznego. Jazda staje się przeżyciem akustycznym z emocjonalną inscenizacją dźwiękową: Różne Sound Experiences w połączeniu z systemem Burmester® Surround Sound System umożliwiają indywidualną konfigurację. Opcjonalny dźwięk jazdy we wnętrzu dostosowuje się do indywidualnego stylu jazdy i interakcji. Uwielbiasz muzykę? W EQS SUV pokochasz ją jeszcze bardziej - dźwięki będzie uwydatniać cisza napędu. 

 

Cyfrowy kokpit: Hyperscreen rozciąga się na całą szerokość wnętrza. Za eleganckim szkłem ochronnym aż trzy ekrany łączą się w jeden wyświetlacz. Zamiast konieczności przechodzenia do podmenu, proaktywny, zerowy interfejs użytkownika uczy się na podstawie Twoich decyzji i dostarcza właściwych informacji we właściwym czasie. Dzięki wyświetlaczowi MBUX Augmented Reality Head-up świat wirtualny i rzeczywisty łączą się, a informacje nakładają się na dużą powierzchnię, aby pomóc Ci pewnie dotrzeć do celu. 

 

Wnętrze EQS SUV jest ekskluzywne dzięki użytym do wykończenia materiałom tapicerki i powierzchni. Miłośnicy Mercedes-Benz doceniają detale, takie jak drewniane elementy wykończenia ze wzorem w postaci gwiazdy, który jest laserowo nanoszony na drewno magnolii o otwartych porach, a następnie wypełniany w procesie precyzyjnego tłoczenia. 

 

EQS SUV jest seryjnie wyposażony w zawieszenie AirMatic! System z amortyzacją o ciągłej regulacji ADS+ reaguje szczególnie wrażliwie i reguluje prześwit w sposób zmienny, aby zwiększyć zarówno wydajność i komfort. Oprócz programów ECO, COMFORT, SPORT i INDIVIDUAL wersje 4MATIC oferują kolejny program jazdy DYNAMIC SELECT: OFFROAD przystosowuje pojazd do jazdy poza utartymi szlakami. Poziom pojazdu podnosi się o 25 mm; przy prędkościach powyżej 80 km/h obniża się z powrotem do normy. 

 

Jesteś przyzwyczajona/y do nowoczesnych rozwiązań w swoim inteligentnym domu? Zaufaj technologiom Mercedes-Benz, które przenosimy do wnętrza pojazdów. EQS SUV wyposażony jest w filtr HEPA, który skutecznie zmniejsza zanieczyszczenie powietrza. Dodatkowo funkcja ENERGIZING AIR CONTROL Plus nadzoruje jakość powietrza wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Zależnie od wartości pomiarowej Mercedes przełącza się automatycznie między trybem świeżego i recyrkulowanego powietrza. 

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego EQS SUV

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą, zaprosi na jazdę testową i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych