zapytanie ofertowe Mercedes-Benz EQC
 • Nowy Mercedes-Benz EQC

  W pełni elektryczny EQC wymyka się utartym schematom – to model nowej ery, łączący funkcjonalność i sportowe osiągi z lokalnie bezemisyjną jazdą i poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Samochód, który sprawia, że elektromobilność staje się przyjaznym doświadczeniem

  Czarny elektryczny SUV Mercedes-Benz EQC w podziemnym garażu, podświetlony ledami

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego EQC

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Mercedes-Benz EQC

  Krok w stronę jutra, a zarazem doskonałe auto na dzisiaj. Nowy Mercedes EQC to pierwszy w stu procentach elektryczny model seryjny, który opuścił fabryki niemieckiego producenta. Jednocześnie jest to również pierwszy przedstawiciel serii EQ, która na przestrzeni ostatnich kilku lat wzbogaciła się o nowe inkarnacje, niezmiennie ciepło przyjmowane przez konsumentów. Wersja 400 4matic omawianego modelu to w istocie SUV segmentu średniego, który doskonale sprawdzi się w kontekście codziennej jazdy.

  Mercedes EQC 400 — dane techniczne nowego auta elektrycznego

  Elektryczny wariant Mercedesa to jeden z mocniejszych zwiastunów nadchodzących trendów na rynku motoryzacyjnym. Model EQC 400 4matic to przykład auta zasilanego prądem, w przypadku którego nie ma mowy o żadnych kompromisach w kwestii bezpieczeństwa, wygody, danych technicznych czy też samego komfortu podczas jazdy. To również samochód na wskroś przyjazny użytkownikowi, dostępny w kilku wariantach cenowych. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy na co dzień funkcjonują w miejskiej dżungli.

  Cena nowego elektrycznego Mercedesa EQC — w zależności od wersji, wyposażenia oraz danych technicznych — oscyluje wokół 350 tysięcy złotych. Wybierając nasza ofertę możesz jednak skorzystać z jednego z kilku atrakcyjnych planów finansowania, aby koszt nie był tak odczuwalny. W przypadku modelu 400 4matic miesięczna rata to zaledwie 3 tysiące złotych, a wiele opcji dostosowania abonamentu pozwala na stworzenie naprawdę spersonalizowanej oferty.

  Podstawowy Mercedes EQC 400 4matic to nie jedyna opcja dla klientów, pragnących cieszyć się nowym autem elektrycznych o imponujących danych technicznych. Za nieco większą cenę do wyboru jest także wersja Sport, wzbogacona między innymi o fotele kubełkowe oraz zmodyfikowane obręcze kół. W zależności od wariantu, zasięg na jednej baterii mieści się w przedziale od 374 do 414 kilometrów, co pozostawia użytkownikowi spory zapas podczas jazdy miejskiej, a wystarczy również przy okazji dłuższych podróży.

  • Czarny elektryczny SUV Mercedes-Benz EQC w podziemnym garażu, podświetlony ledami ustawiony przodem
  • Czarny elektryczny SUV Mercedes-Benz EQC w podziemnym garażu, podświetlony ledami widok z góry
  • Detal błyszczącego czarnego lakieru Mercedes-Benz EQC, z niebiesko podświetloną nazwą modelu

  Wersje silnikowe – Postaw na ekologię — nowy elektryczny Mercedes 400 4matic

  Bezemisyjność w wymiarze lokalnym to coś, do czego rynek motoryzacyjny zmierza równymi, acz niezbyt szybkimi krokami. Propozycje takie jak elektryczny Mercedes EQC 400 4matic mają natomiast ogromną szansę do zaskarbienia sobie sympatii szerokiego grona konsumentów, z uwagi na komfort, design oraz dane techniczne, które w niczym nie ustępują tradycyjnym autom benzynowym w tym segmencie cenowym.

  Komfortowe wyposażenie, poczucie mocy pod maską, odpowiedni zasięg oraz cena — Mercedes EQC 400 4matic to prawdziwa nowa jakość na rynku seryjnych samochodów elektrycznych. Dodatkowym atutem jest także gniazdo CSS, kompatybilne ze stacjami szybkiego ładowania — wystarczy zaledwie godzina w dedykowanym punkcie, aby cieszyć się pełną baterią, co znacznie zwiększa swobodę podczas nieco dalszych podróży. Auto posiada również złącze Type 2, które umożliwia ładowanie z mniejszą mocą.

  • EQC 400 4MATIC
   EQC 400 SPORT 4MATIC

  • Zasięg elektryczny – 374 – 414 KM
   Emisja CO2– 0 gramów

  Podobne modele

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.