Samochód marki Mercedes-Benz model GLA

Nowy Mercedes-Benz GLA

Od wielkich zakupów po dalekie podróże – GLA jest gotowy na każdą przygodę. Szereg innowacyjnych systemów sprawi, że jazda w godzinach szczytu, czy podczas długich nocnych przejazdów będzie niezwykle komfortowa i bezpieczna.

Mercedes-Benz GLA

„Kompaktowy SUV” to chyba najbardziej trafne sformułowanie, jakiego można użyć przy opisywaniu prezentowanego tu modelu pojazdu. Nowe Mercedesy GLA 180, 200, 220 i 250 to znakomite, rodzinne auta, idealne na codzienne trasy. Niestandardowe wymiary, w tym nieco wyższy od typowego dach, przyczyniają się do doskonałego komfortu i bezpieczeństwa jazdy. W połączeniu z korzystnymi cenami parametry te sprawiają, że po auta z tej serii klienci sięgają z dużą chęcią i zainteresowaniem.

Nowy Mercedes GLA 200 – wymiary pojazdu

W przeciwieństwie do pierwotnej wersji modelu, nowy Mercedes GLA 180, 200, 220 i 250 ma nieco inne wymiary: jest o około 1,5 centymetra krótszy i aż ponad 10 centymetrów wyższy. Szczególnie ten drugi parametr ma niebagatelny wpływ na komfort użytkowania pojazdu, a przy tym znacznie zmienia jego aspekt wizualny. Bryła w tym modelu jest dosyć oryginalna - dodatkowe 10 centymetrów pozwoliło bowiem na zredukowanie „strzelistości” pojazdu, zachowując przy tym jego dynamiczność i nieco sportowy charakter. Jeśli zaś chodzi o szczegółowe parametry dotyczące wymiarów nowych pojazdów w wersji 180, 200, 220, 250, AMG i 4matic, prezentują się one w następujący sposób:

 • wysokość: 161,1 cm
 • długość: 441 cm
 • szerokość z lusterkami: 202 cm
 • rozstaw osi: 272,9 cm.

Ważnym wymiarem jest też bazowa pojemność bagażnika, która wynosi 435 l. Można ją powiększać do maksymalnie 1430 l. Mercedesy z serii GLA w wariantach 180, 200, 220, 250, 4matic oraz AMG to wysokiej klasy pojazdy, które znakomicie odnajdą się w warunkach codziennego użytkownika ich na drogach, ale i w trakcie godzin szczytu czy podczas jazdy nocą. Dzięki kompaktowym wymiarom bez problemu znajdziemy dla nich miejsce parkingowe.

Nowy Mercedes GLA 180, 200, 220, 250 – wnętrze

Kompaktowy rozmiar nie oznacza na szczęście, że pasażerowie będą musieli podróżować w ścisku. Przestronne, bardziej komfortowe wnętrze to jedna z cech, którą od swojej starszej wersji różni się nowy Mercedes GLA. Wymiary pojazdu – nieco krótsze nadwozie, ale i podwyższony dach – tworzą przestrzeń, w której komfortowo rozsiądzie się nawet wysoki pasażer lub kierowca. Pod tym względem nowy model pojazdu przypomina nieco vana. Już samo wsiadanie do pojazdu jest bardzo wygodne, a to dzięki dużym rozmiarom szeroko otwieranych drzwi. Dużo więcej cennego miejsca przeznaczone zostało również na nogi pasażera, a także, jak wspomniano wcześniej, na bagażnik. Dzięki takim rozmiarom wnętrza, Mercedesy GLA 180, 200, 220 i 250 to auta, w których komfortowo spędzimy zarówno codzienne przejazdy, jak i dłuższe podróże. Pojazdy wyposażone są w nowoczesny system multimedialny MBUX, umożliwiający sterowanie za pomocą głosu, gestów i dotyku. Wnętrze Mercedesów 180, 200, 220 i 250 pełne jest nowoczesnych form i rozwiązań, które zapewniają wysoki komfort użytkowania pojazdu. Mercedes GLA 220, Mercedes GLA 250 i inne auta z serii – rodzaje napędu Prezentowane tu pojazdy dostępne są w kilku wersjach silnikowych. Możliwe do wyboru opcje to Diesel, benzyna i hybryda. Pojazdy z tej linii posiadają opcjonalny wariant 4matic wyposażenia w stały napęd na cztery koła.

 

Sprawdź samochody dostępne od ręki.

Wersje silnikowe

Prezentowane tu pojazdy niemieckiej marki dostępne są w kilku wersjach silnikowych. Możliwe do wyboru opcje to Diesel, benzyna i hybryda. Pojazdy z tej linii posiadają opcjonalny wariant 4matic wyposażenia w stały napęd na cztery koła. W sprzedaży znalazły się również nowe, sportowe modele AMG z momentem obrotowym wynoszącym od 400 Nm do 500 Nm, przyspieszeniu o wartościach 5,2 s do 4,3 s od 0 do 100 km/h i o mocy od 406 KM do 421 KM.

 

Diesel:

 • GLA 180 d
 • GLA 200 d
 • GLA 200 d 4 MATIC
 • GLA 220 d
 • GLA 220 d 4 MATIC

Benzyna:

 • GLA 200
 • GLA 200 4MATIC
 • GLA 250
 • GLA 250 4MATIC
 • MERCEDES-AMG GLA 35 4MATIC
 • MERCEDES-AMG GLA 45 4MATIC+
 • MERCEDES-AMG GLA 45 4MATIC+

 

Hybryda

 • GLA 250 e

 

Sprawdź modele GLA 180, 200, 220 i 250 w jednym z naszych salonów!

W naszych salonach oferujemy szeroki wybór modeli z tej serii, różniących się ceną, rodzajem napędu oraz zakresem wyposażenia. Mercedesy GLA 180, 200, 220, 250, a także wersji AMG i 4matic są na wyciągniecie ręki. Aby sprawdzić dostępność wybranego wariantu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z Doradcami z naszych salonów w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie. Z chęcią odpowiemy również na inne pytania dotyczące wyposażenia, ceny oraz innych cech prezentowanych tutaj pojazdów – w tym celu zachęcamy do wybrania formularza kontaktowego, który znajduje się z boku strony.

Mercedes-AMG

AMG

Mercedes-AMG  GLA to SUV o sportowym charakterze.  Model ten posiada charakterystyczne dla AMG osłonę chłodnicy z pionowymi listwami, zderzak przedni ze splitterem oraz boczne płytki w chromowanej stylizacji.

 

Moment obrotowy: 400 Nm do 500 Nm

 

Przyspieszenie: 5,2s do 4,3s od 0 do 100km/h

 

Moc: 406 KM do 421 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego GLA

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych