Samochód marki Mercedes-Benz model GLS

Nowy Mercedes-Benz GLS

Szczyt przestronności i komfortu. Nowy GLS zapewnia siedmiu osobom komfort na najwyższym poziomie, nieporównywalny z dotychczasowymi SUV-ami. W opcji dostępne również suwerenne zawieszenie E-ACTIVE BODY CONTROL.

Mercedes-Benz GLS

Jeżeli uważasz, że widziałeś wszystko, jeśli chodzi o samochody, to znaczy, że nie widziałeś jeszcze, co może dać Ci nowy Mercedes GLS. To auto doskonałe w każdym calu, od którego możesz oczekiwać dosłownie wszystkiego, o czym tylko marzysz. Największy i najnowszy model SUV-a wywodzącego się spod znaku trójramiennej gwiazdy rozpieści Ciebie oraz członków Twojej rodziny przestronnością oraz komfortem podróżowania niezależnie od okoliczności panujących na drodze. Zakochaj się w luksusie oferowanym przez jedno z najnowszych dzieł motoryzacyjnych niemieckiego producenta i przekonaj się, że możesz mieć więcej: więcej przestrzeni, więcej wygody oraz więcej przyjemności z jazdy.

 

 

 

Design nadwozia

Mercedesa GLS charakteryzuje się czystymi i eleganckimi liniami designu. Wyrazista stylizacja nadwozia kształtuje mocny i dynamiczny charakter, a spore proporcje emanują przewagą i bezpieczeństwem. To samochód, którego design roztacza aurę niezachwianej pewności siebie.

Design wnętrza

Wnętrze samochodu to czysty luksus. Elementy ozdobne wykonane z drewna o otwartych porach, prostokątne dysze nawiewu oraz uchwyty, dominujące na konsoli środkowej nadają wnętrzu charakter prawdziwego SUV-a. Trzy rzędy w pełni elektrycznie regulowanych foteli zapewniają wszystkim podróżującym komfort, dużą przestrzeń i wygodę. Siedzenia znajdujące się w trzecim rzędzie można schować w podłodze, a te w środkowym złożyć – zwiększając w ten sposób przestrzeń bagażową.

Wersje silnikowe

Diesel

  • GLS 350 d 4 MATIC
  • GLS 400 d 4 MATIC

 

Benzyna:

  • GLS 450 4MATIC
  • GLS 580 4MATIC
  • Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+
  • Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC

 

Mercedes-AMG

AMG

Mercedes-AMG GLS to najbardziej przestronny i luksusowy model AMG. Ekspresyjne kontury, charakterystyczna osłona chłodnicy utrzymana w stylistyce AMG  oraz tylny zderzak z dyfuzorem  to tylko część tego co oferuje design AMG.

 

Moment obrotowy:  850 Nm

 

Przyspieszenie:  4,2 od 0 do 100km/h

 

Moc:  612 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego GLS'a

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych