Nowy Mercedes-Benz Citan

Miejskie auto do zadań specjalnych. Furgon oferuje dwie długości nadwozia, a Tourer przewiezie komfortowo 5 osób.

Mercedes-Benz Citan

Mercedes-Benz Citan został zaprojektowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów - od niepowtarzalnego designu po właściwości jezdne, nie wspominając o systemach bezpieczeństwa i łączności, nowa generacja małych samochodów dostawczych ma DNA Mercedes-Benz.

Design nadwozia

Nowy Citan ma kompaktowe wymiary zewnętrzne, które w połączeniu z przestronnym wnętrzem i dużą pojemnością ładunkową dają wiele możliwości zastosowania. Samochód jest wyposażony w szeroko otwarte drzwi przesuwne po obu stronach pojazdu, a także w niski próg umożliwiający łatwy dostęp, wsiadanie i załadunek pojazdu.

Design wnętrza

Mercedes Citan Furgon zachwyca komfortem jazdy i pracy dzięki m.in. wygodnym siedzeniom oraz niskim krawędziom załadunkowym. Wszystkie elementy we wnętrzu samochodu są przejrzyście rozmieszczone i łatwe w obsłudze. W centrum auta znajduje się czytelna zintegrowana tablica wskaźników, która nadaje mu atrakcyjności.

 

Mercedes Citan Tourer natomiast zachęca wygodnymi siedzeniami z przyjemnym dla pleców podparciem bocznym. W funkcjonalnym wnętrzu znajdziemy również wiele praktycznych schowków, które oferują łatwo dostępną przestrzeń bagażową. Citan Tourer idealnie sprawdzi się przy przewozie osób, jak i ładunku. Przestrzeń pasażerską można zamienić w przestrzeń ładunkową o niemal identycznej pojemności składając tylną kanapę.

Wersje Citana

Wersja długa
  • Długość pojazdu: 4,32 m
  • Pojemność przestrzeni ładunkowej: 3,1 m³

Wersja ekstra długa

  • Długość pojazdu: 4,70 m
  • Pojemność przestrzeni ładunkowej: 3,8 m³

Dane

 

Moc silnika: 95 - 116 KM

Średnie zużycie paliwa: 5,7 L/100km

 

Citan - Finansowanie i korzyści

Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

 

Leasing Operacyjny: Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

 

Lease&Drive: Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje - oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

 

Rent&Drive: Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

 

Kredyt: Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach - Dealer Mercedes-Benz

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego Citana

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych