Samochód marki Mercedes-Benz model GLA

Mercedes-Benz GLA

Od wielkich zakupów po dalekie podróże – GLA jest gotowy na każdą przygodę. Szereg innowacyjnych systemów sprawi, że jazda w godzinach szczytu, czy podczas długich nocnych przejazdów będzie niezwykle komfortowa i bezpieczna.

Mercedes-Benz GLA

GLA to najmniejszy SUV wśród modeli marki Mercedes-Benz.  W porównaniu do swojego poprzednika jest o 10 cm wyższy ale o 1,5 cm krótszy. Pomimo tego nowe GLA oferuje więcej miejsca.  W szczególności dotyczy to miejsca na nogi z tyłu i przestrzeni bagażowej. Jako kompaktowy SUV zmieści się on w każdą lukę parkingową, równocześnie zapewni wystarczająco dużo przestrzeni wszystkim podróżującym.

Design nadwozia

Mercedes GLA to kompaktowy SUV charakteryzujący się jednocześnie dynamicznymi i muskularnymi proporcjami, które sprawiają, że jest on kompaktowy, a jednocześnie funkcjonalny. Przetłoczenia  na masce wraz z kołami o średni 20 cali nadają mu sportowego charakteru. Panoramiczny dach przesuwny natomiast dodaje poczucia jeszcze większej przestrzeni.

Design wnętrza

Wnętrze GLA zapewnia wystarczająco dużo przestrzeni dla wszystkich podróżujących. To samochód, który łączy w sobie zaawansowane technologie i sportowość. Stylistyka wnętrza cechuje się opływowymi kształtami i nowoczesną formą. Szczególną uwagę przykuwają kokpit szerokoekranowy oraz sportowe, podświetlane nawiewy.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • GLA 180 d
 • GLA 200 d
 • GLA 200 d 4 MATIC
 • GLA 220 d
 • GLA 220 d 4 MATIC

Benzyna:

 • GLA 200
 • GLA 200 4MATIC
 • GLA 250
 • GLA 250 4MATIC
 • MERCEDES-AMG GLA 35 4MATIC
 • MERCEDES-AMG GLA 45 4MATIC+
 • MERCEDES-AMG GLA 45 4MATIC+

 

Hybryda

 • GLA 250 e

 

Mercedes-AMG

AMG

Mercedes-AMG  GLA to SUV o sportowym charakterze.  Model ten posiada charakterystyczne dla AMG osłonę chłodnicy z pionowymi listwami, zderzak przedni ze splitterem oraz boczne płytki w chromowanej stylizacji.

 

Moment obrotowy: 400 Nm do 500 Nm

 

Przyspieszenie: 5,2s do 4,3s od 0 do 100km/h

 

Moc: 406 KM do 421 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego GLA

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych