Samochód marki Mercedes-Benz model SL Roadster

Mercedes-Benz SL Roadster

Mercedes-Benz SL przekonuje swoją ponadczasową sylwetką, klasycznymi proporcjami oraz ikoniczną stylistyką, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Sportowa przestrzeń w najbardziej wyszukanej formie. Wnętrze samochodu urzeka wyjątkową atmosferą, wysokim komfortem siedzenia i wytwornością: ekskluzywne warianty skóry, wysokojakościowe elementy ozdobne ze szlachetnego drewna lub aluminium. Sportowe fotele z głębokimi podparciami bocznymi oraz nową poręczną wielofunkcyjną kierownicą sportową z manetkami.

W stronę słońca. Z Mercedesem SL.

Niekwestionowany drogowy przystojniak. Opływowa karoseria w konwencji AMG A-Wing z przednimi splitterami w kolorze nadwozia. To wskazuje na sportowe geny, które znajdują się także pod karoserią SL 500. Jego niezawodny silnik V8 biturbo gwarantuje silny napęd. Radość na zakrętach zapewnia pomysłowa konstrukcja podwozia, o tym wszystkim możesz przekonać się sam, zapraszamy do wypełnienia formularza i rozmowy z naszym doradcą!
 

Widok jakby z innej planety.

Sportowa elegancja stanowi kluczowy element w określeniu pozycji kultowego roadstera – atletycznej i niepowtarzalnej stylizacji towarzyszy tutaj czołowe miejsce w dziedzinie bezpieczeństwa jazdy i technologii. Pochylona chromowana osłona chłodnicy stanowi elegancką reminiscencję legendarnej tradycji SL. Tył z dyfuzorem oraz wybrzuszenia maski silnika świadczą o mocy, która się pod nią kryje. SL wcale nie kryje swoich atutów.

Na drodze do bezwypadkowej jazdy.

To, co ponad dziesięć lat temu rozpoczęliśmy systemem PRE-SAFE® i kontynuujemy w postaci DISTRONIC PLUS dzisiaj tworzy nowy wymiar prowadzenia samochodu: Mercedes-Benz Intelligent Drive – połączenie komfortu i bezpieczeństwa.
Dzięki sieciowemu połączeniu z innymi układami – nazywanemu przez naszych ekspertów ds. bezpieczeństwa „sensor fusion” – inteligentne systemy wspomagania analizują złożone sytuacje i za pomocą ulepszonych czujników otoczenia lepiej rozpoznają niebezpieczeństwa na drodze.

Dowiedz się więcej

Zainteresował Cię ten model? Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły oferty.
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych