Samochód marki Mercedes-Benz model SL Roadster

Mercedes-Benz SL Roadster

Mercedes-Benz SL przekonuje swoją ponadczasową sylwetką, klasycznymi proporcjami oraz ikoniczną stylistyką, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Sportowa przestrzeń w najbardziej wyszukanej formie. Wnętrze samochodu urzeka wyjątkową atmosferą, wysokim komfortem siedzenia i wytwornością: ekskluzywne warianty skóry, wysokojakościowe elementy ozdobne ze szlachetnego drewna lub aluminium. Sportowe fotele z głębokimi podparciami bocznymi oraz nową poręczną wielofunkcyjną kierownicą sportową z manetkami.

W stronę słońca. Z Mercedesem SL.

Niekwestionowany drogowy przystojniak. Opływowa karoseria w konwencji AMG A-Wing z przednimi splitterami w kolorze nadwozia. To wskazuje na sportowe geny, które znajdują się także pod karoserią SL 500. Jego niezawodny silnik V8 biturbo gwarantuje silny napęd. Radość na zakrętach zapewnia pomysłowa konstrukcja podwozia, o tym wszystkim możesz przekonać się sam, zapraszamy do wypełnienia formularza i rozmowy z naszym doradcą!
 

Widok jakby z innej planety.

Sportowa elegancja stanowi kluczowy element w określeniu pozycji kultowego roadstera – atletycznej i niepowtarzalnej stylizacji towarzyszy tutaj czołowe miejsce w dziedzinie bezpieczeństwa jazdy i technologii. Pochylona chromowana osłona chłodnicy stanowi elegancką reminiscencję legendarnej tradycji SL. Tył z dyfuzorem oraz wybrzuszenia maski silnika świadczą o mocy, która się pod nią kryje. SL wcale nie kryje swoich atutów.

Na drodze do bezwypadkowej jazdy.

To, co ponad dziesięć lat temu rozpoczęliśmy systemem PRE-SAFE® i kontynuujemy w postaci DISTRONIC PLUS dzisiaj tworzy nowy wymiar prowadzenia samochodu: Mercedes-Benz Intelligent Drive – połączenie komfortu i bezpieczeństwa.
Dzięki sieciowemu połączeniu z innymi układami – nazywanemu przez naszych ekspertów ds. bezpieczeństwa „sensor fusion” – inteligentne systemy wspomagania analizują złożone sytuacje i za pomocą ulepszonych czujników otoczenia lepiej rozpoznają niebezpieczeństwa na drodze.

Dowiedz się więcej

Zainteresował Cię ten model? Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły oferty.
+ 48

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapytania w zakresie ochrony danych osobowych należy kierować na adres e-mail: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach marketingowych. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.