Mercedes-Benz SLC Roadster

Przyjemność z jazdy roadsterem w czystej postaci w połączeniu z komfortem i praktycznością samochodu Mercedes-Benz – to oferuje w tej klasie tylko model SLC. Gdy wychodzi słońce, elektrycznie opuszczany dach otwiera się za naciśnięciem przycisku, i to w niecałe 20 sekund. Jednocześnie zamyka się przegroda bagażnika w celu zapewnienia jeszcze większego komfortu i nieprzerwanej przyjemności z jazdy kabrioletem.

Stylistyka modelu SLC wyostrza wszystkie zmysły.

Długa maska, krótkie zwisy – wzbudzająca sensację dynamiczna sylwetka symbolizuje radość życia na całej linii. Charakterystyczny przód z osłoną chłodnicy o strukturze diamentowej i chromowanym elementem ozdobnym powoduje gęsią skórkę. Wyrazisty tył stanowi oszałamiające zakończenie.

Sportowe wnętrze.

Sportowa stylistyka wnętrza zachęca do jazdy z otwartym dachem. W ten sposób nowo zaprojektowane fotele sportowe lub kierownica sportowa z perforowaną częścią chwytową wzbudzi jeszcze większy podziw. Szczególnie imponująco prezentuje się wnętrze dzięki oświetleniu Ambiente, które na życzenie dostosowuje się do Twojego nastroju.

Komfort sprzyjający wydajności oraz wzorcowe bezpieczeństwo.

Czy to w godzinach szczytu, podczas długiej jazdy nocą czy w nieznanym terenie – SLC zapewni wyraźne odciążenie właśnie w stresujących sytuacjach. Wynika to z koncepcji sprawiającej, że każda jazda Mercedesem jest unikalnym przeżyciem: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Ponieważ czas, jaki spędzasz za kierownicą, to Twój czas. Czas na relaks. Czas na nabranie energii. Aby przede wszystkim bezpiecznie, ale również bezstresowo dotrzeć do celu.


 

Dowiedz się więcej

Zainteresował Cię ten model? Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły oferty.
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych