Samochód marki Mercedes-Benz model GLE de Plug-In Hybrid

Nowy GLE Plug-In Hybrid

Teraz ten luksusowy i komfortowy SUV dostępny jest również w wersji hybrydowej! Niespotykaną nigdy dotąd oszczędność i wrażenia z jazdy zapewni silnik spalinowy w połączeniu z napędem elektrycznym. Przekonaj się sam – poznaj moc EQ POWER.

Mocny i bezpieczny

Twój Nowy GLE Plug-In Hybrid
 

Pakiet AMG, kamera 360, reflektory Multibeam-LED, system MBUX wraz z Apple Car Play, asystent martwego pola i wiele, wiele więcej… teraz bez wpłaty wstępnej z ratą od 3575 2 907 zł netto miesięcznie, w finansowaniu Lease&Drive!

 

  • Pakiet Gwarancyjny na cały okres trwania umowy – GRATIS!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.

Nowy GLE 350 de – przyjrzyj mu się bliżej

Poznaj EQ POWER

Modele w technologii Plug-In Hybrid to przede wszystkim wysoki zasięg. Dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania napędami, samochód wybiera idealne połączenie obu silników w celu uzyskania najefektywniejszego wykorzystania energii. W Nowym GLE 350 de zasięg silnika elektrycznego to nawet 100 km!

 

Oprócz bezemisyjnej i niemal bezgłośnej jazdy elektrycznej, modele z silnikami benzynowymi oraz silnikami diesla są o wiele bardziej dynamiczne i wydajne.

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego GLE

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych