Zdjęcie samochodu Mercedes-Benz SL 2022

Nowy Mercedes-Benz SL

Najbardziej ikoniczny kabriolet świata powraca w wydaniu oferującym więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Przekonaj się, że nowy Mercedes SL spełnia wszystkie oczekiwania. Poznaj najsłynniejszego roadstera świata w wydaniu godnym XXI wieku. Taki właśnie jest Mercedes SL – najlepszy kabriolet świata.

Legenda powraca. Ikona stylu od niemal 70 lat – Mercedes SL

Od dnia debiutu pierwszej generacji w 1957 roku, Mercedes-Benz SL wyznacza standardy wśród kabrioletów. Jest ikoną, która na przestrzeni lat i generacji uwodziła stylem, komfortem i oferowaną radością z jazdy. Jest punktem odniesienia dla wszystkich roadsterów świata. Projektanci najnowszego wcielenia tego modelu stanęli na wysokości zadania, tworząc karoserię urzekającą nowoczesnym designem, który sprytnie łączy to, co nowe z klasycznymi elementami poprzedników. Frontowy grill złożony z 14 lamelek to nawiązanie do legendarnego poprzednika, który nadał kierunek kolejnym generacjom. Mercedes SL 2022 już jest nową ikoną stylu. Drapieżny wyraz reflektorów, płynnie łączy się z opływową linią boczną, zakończoną dynamicznym łukiem tylnych świateł. W niemożliwy do podrobienia sposób wiąże sportowy charakter z ponadczasową elegancją. Zaprojektowany został z dbałością o najmniejszy detal tak, że pokochasz go od pierwszego wejrzenia.

Imponujące właściwości jezdne i doskonały komfort podróży – Mercedes SL 2022

Inżynierowie rodem z legendarnej stajni AMG zaprojektowali nowy model, tak by osiągnąć idealny balans pomiędzy komfortem a właściwościami jezdnymi. W efekcie nowy Mercedes SL wyznacza standardy również pod tym względem. Wyposażony w rewolucyjną, tylną oś skrętną, jest królem każdej z dróg. Prowadząc go, na nowo poznasz znaczenie słów „radość z jazdy”. Pozwól, by kubełkowe fotele Mercedesa łagodnie Cię otuliły, gdy potężny silnik wyrwie do przodu, uwodząc głębokim, basowym dźwiękiem wydechu. Nowy Mercedes-Benz SL to poeta i siłacz w jednym. Łączy łagodne i przyjazne oblicze z ogromną siłą, którą sterujesz przy pomocy pedału gazu. Przekonaj się o jego możliwościach i zamów jazdę próbną już dziś.

 

Stworzony przez AMG – Mercedes-Benz SL

Stworzenie najnowszej generacji modelu Mercedes powierzył zespołowi inżynierów i projektantów z ikonicznego działu AMG. Dzięki temu powstał Mercedes SL 2022, najbardziej zaawansowany roadster świata, zaprojektowany od A do Z przez najlepszych specjalistów w branży. Inżynierowie AMG nie tylko osiągnęli mistrzowskie rezultaty, tworząc jednostki napędowe, ale także wyjątkowo niski opór powietrza stawiany przez karoserię. W rezultacie nowy Mercedes SL AMG zachwyca osiągami na poziomie nieco ponad 3 sekundy do 100 km/h. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, nowy SL jest o 270 kg lżejszy od poprzednika. Przy tym jego karoseria zyskała na wytrzymałości i usztywnieniu. Obniżony środek ciężkości poprawia właściwości jezdne, nadając nowemu Mercedesowi sportowy charakter. Jednocześnie nowy Mercedes-Benz SL jest w stanie zamienić się w luksusowy krążownik szos w zaledwie sekundę. To Ty decydujesz, jaki ma być Twój Mercedes SL.

Poczuj wiatr we włosach – Mercedes SL 2022

Składając miękki i wytrzymały dach zrozumiesz, dlaczego Mercedes SL 2022 jest jedyny w swoim rodzaju. Poczujesz delikatne muśnięcie wiatru i dotyk promieni słońca na skroni, by następnie popędzić w stronę przygody. Cała procedura trwa zaledwie 15 sekund i jest możliwa przy prędkościach nieprzekraczających 60 km/h. Pozwól, by aktywne zawieszenie AMG Active Ride Control nadało zwykłej przejażdżce zupełnie nowej jakości i zamieniło ją w niezapomniane doświadczenie. By nic nie zakłócało przyjemności, aktywne systemy dostosują zawieszenie, tryb prowadzenia, a także trzymanie foteli i oświetlenie wnętrza do Twoich potrzeb. Mercedes SL AMG wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Jeszcze żaden samochód nie łączył tak dobrze inżynieryjnej maestrii z pięknem formy, będąc tak luksusowym i sportowym jednocześnie. Wiele cech przesądza o jego wyjątkowości. Nowy Mercedes-Benz SL – poznaj go i daj się uwieść.

 

Cud inżynierii XXI wieku – Mercedes SL AMG

Król kabrioletów powrócił w doskonałym stylu. Najlepiej na świecie łączy luksus ze sportową jakością prowadzenia. Gwarantuje Ci pewność i spokój, a zarazem oferuje unikalną radość z jazdy. Mercedes SL 2022 to samochód stworzony dla najbardziej wymagających i świadomych swoich potrzeb użytkowników. Da Ci wszystko to, czego potrzebujesz. Wystarczy, że mu zaufasz. Poznaj Mercedesa SL AMG, cena nie gra roli – przekonaj się. Musisz go mieć. Kto, jeśli nie Ty?

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego Mercedesa SL

Kliknij w przycisk i dowiedz się więcej na temat tego modelu!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych