Samochód marki Mercedes-Benz model Klasa B 2023

Nowy Mercedes-Benz Klasa B

Podróż do celu w warunkach absolutnego komfortu i w pełni bezpieczeństwa jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Wygoda pokonywania długich dystansów i codziennej jazdy zaklęta w kompaktowym nadwoziu. Nowy Mercedes — Benz B klasy już tu jest. Poznaj go bliżej i przekonaj się, że zawsze dowiezie Ciebie i Twoją rodzinę bezpiecznie na miejsce.

Nowa dynamiczna forma – Mercedes- Benz Klasa B

Nowy Mercedes B klasa nabrał sportowego charakteru i jeśli się na to zdecydujesz, pokaże to także w trakcie jazdy. Pamiętaj jednak, że to Ty decydujesz czy chcesz by pozostał komfortowym krążownikiem, czy też udowodnił, że ma sportowy sznyt, zwiastowany przez dynamiczny projekt nadwozia. Opływowy kształt karoserii nadaje mu aerodynamicznych właściwości, muskularne przetłoczenia boczne – dynamiki w wyglądzie. Przy tym wszystkim nowy Mercedes B klasy pozostaje rodzinnym vanem oferującym przestronne wnętrze i duży bagażnik o pojemności 455 litrów przy złożonych siedzeniach i nawet 1540 litrów po ich rozłożeniu.

 

Komfort podróży dokądkolwiek się udasz – nowy Mercedes Klasa B

Nowa B klasa daje poczucie absolutnego komfortu podróży bez utraty doskonałych właściwości jezdnych, charakteryzujących Mercedesa od lat. Wzbogacając swój model o pakiet ENERGIZING Plus możesz cieszyć się jeszcze lepszym samopoczuciem podczas prowadzenia — wspomoże Twoją koncentrację na drodze zarządzając systemami audio, oświetlenia, sterowania siedzeń i klimatyzacją. Wybierając oświetlenie AMBIENTE możesz dostroić jeden z 64 trybów iluminacji wnętrza swojego samochodu. Z kolei podwyższona pozycja za kierownicą daje doskonałą widoczność i poczucie absolutnej kontroli na drodze, czy to w trakcie długich autostradowych tras, czy codziennej jazdy w miejskim korku. Każdą taką trasę w nowym Mercedesie Klasy B umili oferowany jako wariant, panoramiczny dach, który pozwoli cieszyć się niepowtarzalnymi widokami wszystkim jej pasażerom, niezależnie od czasu i miejsca podróży.

Wnętrze, które ukoi po ciężkim dniu – Nowy Mercedes- Benz Klasa B

Ultranowoczesny system MBUX (Mercedes-Benz User Experience) dostępny w Mercedes Benz B klasy pozwoli Ci zarządzać urządzeniami bez odrywania rąk od kierownicy, przy użyciu gestów i komend głosowych. Twój Mercedes B Klasa z czasem nauczy się rozpoznawać Twój głos i podporządkuje się Twoim wymaganiom. Prędzej czy później poznacie się na tyle, by rozumieć się niemal bez słów! Wszystko to zaczynie się od zaledwie dwóch słów „Hej Mercedes!”.

 

Opcjonalny dostęp do bezdotykowego otwierania klapy bagażnika za pomocą funkcji HANDS-FREE ACCESS sprawi, że pakowanie zakupów dla całej rodziny stanie się prostsze niż kiedykolwiek. Wystarczy, że wykonasz niewielki ruch stopą poniżej tylnego zderzaka i gotowe! Bagażnik już stoi przed tobą otworem.

 

Fotele wielokonturowe ze zintegrowaną funkcją masażu dadzą poczucie najwyższej przyjemności i wygody podczas jazdy nowym Mercedesem B klasy. Napełniane powietrzem komory pozwolą na indywidualne dopasowanie siedzeń do preferencji kierowcy i pasażera. Podgrzewanie wielofunkcyjnej kierownicy dopełni poczucia błogości i ukoi zmarznięte dłonie w trakcie zimowych tras na narty.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • B 180 d
 • B 200 d
 • B 220 d
 • B 220 d 4MATIC

Benzyna:

 • B 250
 • B 250 4MATIC
 • B 160
 • B 180
 • B 200
 • B 200 4MATIC

Hybryda

 • B 250 e

 

Bezpieczeństwo i dynamika podróży z nowym Mercedesem Klasy B

Nowy Mercedes B Klasy został wyposażony w adaptacyjny system amortyzacji, który na życzenie dostosuje się do twojego aktualnego stylu jazdy, dając w razie potrzeby większą sterowność w zakrętach, lub zwiększając wygodę podróży. Musisz jedynie sięgnąć do przełącznika wyboru trybów jazdy DIRECT SELECT i wybrać ten najbardziej Ci odpowiadający.

 

O bezpieczeństwo podróży zadba zaawansowany system napędu na cztery koła 4MATIC, dzięki któremu dotrzesz do celu niezależnie od zmiany warunków pogodowych. Od dziś śnieg, deszcz i gołoledź przestają być problemem.

 

Nowy Mercedes Klasa B jest dostępny w wersjach napędzanej silnikiem benzynowym, dieslem lub jako hybryda typu Plug – In. Wśród najbardziej popularnych wersji benzynowych dominują Mercedes-Benz Klasa B 180 oraz Mercedes-Benz Klasa B 200, choć poza nimi występują również wersje silnikowe 160, 200 4MATIC, 250 i 250 4MATIC. Z kolei nowy Mercedes B klasa w wariancie z silnikiem diesel jest dostępny w wersjach 180d, 200d, 220d oraz 220d 4MATIC.

 

Hybrydowa Klasa B stanowi ukoronowanie całej gamy dostępnych wariantów. Dane techniczne Mercedesa Klasy B 250e wykazują, że z połączonej mocy silników: spalinowego i elektrycznego, osiąga aż 218 KM oraz 450 Nm momentu obrotowego, zapewniając przy tym niezwykle niskie zużycie paliwa (średnio 1,1 - 1,4 L/ 100 km) oraz energii elektrycznej (19,8 – 17,7 kWh/ 100 km). Łączy tym samym dynamikę jazdy z jej wysoką ekonomią i niską emisyjnością CO2. Wypróbuj hybrydową B – klasę i doświadcz pełni jej możliwości.

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Klasę B

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych