Samochód marki Mercedes-Benz model Klasa B

Nowy Mercedes-Benz Klasa B

Pod względem optycznym nowa Klasa B jest tak sportowa i dynamiczna, jak nigdy dotąd. Bardziej pewna siebie niż kiedykolwiek promieniuje różnorodnością i wolnością. Cechują ją bezpieczeństwo, komfort i praktyczność, a to wszystko w trosce o Twoją rodzinę.

Klasa B

W porównaniu do poprzedniej wersji Nowa Klasa B wygląda znacznie dynamiczniej , zwinniej się prowadzi i zapewnia jeszcze większy komfort jazdy. Samochód zapewnia maksymalnie dużo przestrzeni oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie wszystkim podróżującym.


Design nadwozia

Sportowy charakter nowej Klasy B odzwierciedlają smukłe przednie lampy, przysadzisty progresywny przedni pas oraz muskularne przetłoczenia po bokach. Z tyłu optyczną szerokość samochodu akcentują dwuczęściowe lampy,  a duży spojler dachowy połączony z spojlerami po bokach tylnej szyby poprawiają efektywność aerodynamiczną pojazdu.  Proporcje Klasy B z długim rozstawem osi oraz krótkimi zwisami zapewniają opływowo-dynamiczny wygląd, a sportowy wizerunek uwydatniają opcjonalne 19-calowe obręcze kół.

Design wnętrza

Wnętrze Klasy B jest maksymalnie przestronne dzięki temu zapewnia ono wystarczająco dużo miejsca wszystkim podróżującym.  Konsola środkowa z panelem dotykowym, nastrojowe oświetlenie Ambiente w 64 kolorach oraz unikalne wyposażenie, nadają wnętrze indywidualny nastrój i zapewniają przyjemność z jazdy na najwyższym poziomie. Fotele, elementy ozdobne, dysze nawiewu, kierownica oraz deska rozdzielcza są stworzone z największą dokładnością i z wysokiej jakości materiałów.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • B 180 d
 • B 200 d
 • B 220 d
 • B 220 d 4MATIC

Benzyna:

 • B 250
 • B 250 4MATIC
 • B 160
 • B 180
 • B 200
 • B 200 4MATIC

Hybryda

 • B 250 e

 

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę B

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych