Samochód marki Mercedes-Benz model EQC

Nowy Mercedes-Benz Klasa C Coupé

Wyjątkowo komfortowe coupe z prawdziwą sportową duszą i emocjami już od pierwszych przebytych kilometrów. Drapieżny zewnętrzny wygląd i charakter tego samochodu czynią z niego pełnokrwiste Coupé dające ogromną przyjemność z jazdy.

Klasa C Coupé

Od momentu debiutu kompaktowych modeli Mercedes-Benz w 1982 r. Klasa C stała się jednym z najpopularniejszych samochodów spod znaku gwiazdy. Sukces ten zawdzięcza  między innymi swojej różnorodności i innowacyjnym rozwiązaniom zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz.

Design nadwozia

Klasa C Coupe cechuje się idealnie sportową sylwetką.  Charakterystyczną cechą Coupe jest długie, opadające boczne przetłoczenie, które ciągnie się aż za tylne nadkole. Dynamicznie zaprojektowany przedni pas z diamentową osłoną chłodnicy i długą maską przechodzi w profil z niskimi szybami, a następnie w muskularny tył. Sportowy charakter samochodu podkreślają bezbramkowe drzwi oraz spojler tylny o wyglądzie dyfuzora.

Design wnętrza

Wnętrze cechuje się dbałością o każdy detal. Integralne fotele podkreślają sportowe ambicje i stabilizują pozycję podczas sportowej jazdy.  Luksus i elegancję zapewniają drewniane elementy ozdobne: dąb w kolorze antracytowym lub orzech włoski w kolorze brązowym. Dopełnieniem wnętrza Klasy C jest klimatyczne oświetlenie Ambiente w 64 kolorach.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • C 220 d Coupe
 • C 220 d 4 MATIC Coupe
 • C 300 d Coupe

Benzyna:

 • C 180 Coupe
 • C 200  Coupe
 • C 300 Coupe
 • C 200 4MATIC Coupe
 • C 300 4MATIC Coupe
 • C 400 4MATIC Coupe
 • Mercedes-AMG C 43 4MATIC Coupe
 • Mercedes-AMG C 63 Coupe
 • Mercedes-AMG C 63 S Coupe

 

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę C Coupé

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych