Samochód marki Mercedes-Benz model Klasa C Coupe

Nowy Mercedes-Benz Klasa C Coupé

Przedstawiamy nowy Mercedes C klasa Coupe. Prowadząc ten samochód, można poczuć prawdziwą dynamikę sportowej jazdy w warunkach bezpieczeństwa i stabilności.

Nowy Mercedes C Coupe - niezawodny w optymalnym wydaniu

Niezawodny i silny, jednocześnie mający własny niepowtarzalny styl - to jeden z naszych faworytów: Mercedes klasy C Coupe AMG. Niezastąpiony w każdych warunkach, płynny i zwinny, ten samochód potrafi w nieoczekiwany sposób zmienić Twoje nastawienie do sportowej jazdy. Bezpieczeństwo i dynamika - to cechy, którymi wyróżnia się nowy Mercedes C Coupe. Jeśli chodzi o harmonię pomiędzy zewnętrznym wyglądem samochodu a budową jego kokpitu, to jest to jeden z bardziej wyrafinowanych modeli. Zarówno wnętrze, jak i nadwozie zapraszają do prawdziwie sportowej, dynamicznej jazdy. Jest to niewątpliwie optymalna wersja samochodu dla pragnących szybkiej, a jednocześnie bezpiecznej jazdy. Nowy Mercedes C klasa Coupe jest ceniony przede wszystkim za niepowtarzalny styl i niezawodność.

Design nadwozia

Klasa C Coupe cechuje się idealnie sportową sylwetką.  Charakterystyczną cechą Coupe jest długie, opadające boczne przetłoczenie, które ciągnie się aż za tylne nadkole. Dynamicznie zaprojektowany przedni pas z diamentową osłoną chłodnicy i długą maską przechodzi w profil z niskimi szybami, a następnie w muskularny tył. Sportowy charakter samochodu podkreślają bezbramkowe drzwi oraz spojler tylny o wyglądzie dyfuzora.

Mercedes Klasa C Coupe - nowy wymiar harmonii jazdy

Nowoczesny system sterowania wyróżnia ten samochód spośród innych. Wspomaganie kierowania, dostosowanie prędkości, parkowania oraz inne opcje optymalizowania stylu jazdy są niezwykle istotne dla sportowej wersji samochodu. Nowy Mercedes C klasa Coupe ma naprawdę wiele do zaoferowania tak w zakresie zewnętrznego wyglądu, jak specyfiki jazdy. Na uwagę zasługuje nie tylko dizajn kokpitu, ale i prawdziwie niepowtarzalny wygląd zewnętrzny. Drapieżna linia nadwozia, którą posiada Mercedes Coupe klasy C AMG, jest elegancka i rozpoznawalna. Kokpit oferuje niesamowite wrażenia z użytkowania sportowych foteli oraz ozdobnych elementów z drewna. Całość kompozycji wnętrza dopełnia nowoczesny system sterowania, oświetlenie w 64 kolorach do wyboru oraz nowoczesny system głośników. Jednym słowem, Mercedes C klasa Coupe zachwyca sportową elegancją w dizajnie oraz niesamowitą dynamiką jazdy.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • C 220 d Coupe
 • C 220 d 4 MATIC Coupe
 • C 300 d Coupe

Benzyna:

 • C 180 Coupe
 • C 200  Coupe
 • C 300 Coupe
 • C 200 4MATIC Coupe
 • C 300 4MATIC Coupe
 • C 400 4MATIC Coupe
 • Mercedes-AMG C 43 4MATIC Coupe
 • Mercedes-AMG C 63 Coupe
 • Mercedes-AMG C 63 S Coupe

 

Wszystkie modele dostępne od ręki.

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę C Coupé

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych