Samochód marki Mercedes-Benz model Klasa E Coupe

Nowy Mercedes-Benz Klasa E Coupé

Ucieleśnia nowoczesny styl i elegancką sportowość. Dzięki perfekcyjnym proporcjom i atletycznym elementom stylistycznym Klasa E Coupé przyciąga spojrzenia i czyni to z niewymuszoną gracją. Łączy perfekcyjne proporcje ze sportowymi funkcjami.

Klasa E Coupé

Klasa E Coupé to nie tylko kombinacja niepowtarzalnego luksusu z dynamiką i sportowością. To również bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W samochodzie znajdują się również innowacyjne systemy bezpieczeństwa, które w zależności od sytuacji pomagają kierowcy w dostosowanie prędkości, kierowaniu, zmianach pasu ruchu i w unikaniu kolizji.

Design nadwozia

Klasa E Coupe jest jeszcze bardziej sportowa, komfortowa i dynamiczna. Design nadwozia to przede wszystkim wydłużona maska silnika, okazałe wypukłości „power dome” oraz nowoczesne wzory obręczy kół. Samochód posiada również całkowicie nowo zaprojektowane reflektory LED.

Design wnętrza

Sportowe wnętrze ze zmodyfikowaną kierownicą i cyfrowym kokpitem charakteryzuje się wysoką atrakcyjnością i płynnością formy. Wnętrze Klasy E jest wykonane ze szlachetnych materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Klasa E posiada najnowocześniejszy system multimedialny MBUX, którym możesz sterować w wygodny dla siebie sposób- za pomocą gestów, głosu lub dotyku.  Ponadto wnętrzu możesz nadać odpowiedniego nastroju dzięki oświteleniu Ambiente w 64 kolorach oraz systemu nagłaśniającemu surround Burmester.

Wersje silnikowe

Diesel:

  • E 220 d Coupe
  • E 300 d 4 MATIC Coupe
  • E 220 d 4 MATIC Coupe
  • E 400 d 4 MATIC Coupe

 

Benzyna:

  • E 200  Coupe
  • E 300 Coupe
  • E 350 Coupe
  • E 200 4MATIC Coupe
  • E 450 4MATIC Coupe
  • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ Coupe

 

Mercedes-AMG

AMG

Mercedes-AMG  Klasa E Coupe emanuje jeszcze większą dynamiką i sportowością. Samochód przyciąga wzrok elementami charakterystycznymi dla AMG takimi jak chłodnica w kształcie litery A, dolnym spojlerem przednim ze specjalnie chromowanym splitterem czy aerodynamicznymi obręczami kół.

 

Moment obrotowy: 520 Nm

 

Przyspieszenie: 4,4s od 0 do 100km/h

 

Moc: od 435 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę E Coupé

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych