Samochód marki Mercedes-Benz model Klasa E Coupe

Nowy Mercedes-Benz Klasa E Coupé

Prezentujemy nowy wymiar luksusowego auta o sportowym charakterze. Nowy Mercedes Klasa E Coupe charakteryzuje się niezawodnym silnikiem, niezapomnianą dynamiką jazdy oraz drapieżnym, a zarazem eleganckim stylem nadwozia. Te szczególne cechy, wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami AR w kokpicie czynią Mercedes Klasa E Coupe prawdziwym obiektem pożądania miłośnika sportowych samochodów.

Klasa E Coupé

Klasa E Coupé to nie tylko kombinacja niepowtarzalnego luksusu z dynamiką i sportowością. To również bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W samochodzie znajdują się również innowacyjne systemy bezpieczeństwa, które w zależności od sytuacji pomagają kierowcy w dostosowanie prędkości, kierowaniu, zmianach pasu ruchu i w unikaniu kolizji.

Mercedes E klasa Coupe - niezawodny i drapieżny

Nowy Mercedes E klasa Coupe to sportowe serce silnika o idealnej dynamice, który dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas jazdy. To też niezawodne bezpieczeństwo jazdy. Do dyspozycji posiadacza tego luksusowego auta pozostaje wspomaganie kontrolowania prędkości, omijania przeszkód, pracy silnika i hamulców. To wszystko za sprawą specjalnie zaprojektowanych czujników, dzięki którym znacznie odciążysz swoją jazdę, koncentrując się na najważniejszych jej aspektach. Komfort jazdy nowy Mercedes E Coupe zawdzięcza też ergonomicznym fotelom oraz kierownicy, które są zaprojektowane w stylu sportowym. Dizajn wnętrza idealnie współgra z systemem sterowania bazującym na nowoczesnych rozwiązaniach AR. Dzięki temu nowy Mercedes E Coupe doskonale wpisuje się w światowe trendy projektowania pojazdów nowej generacji.

Nowy Mercedes E Coupe - wymiar sportowej elegancji

Przedstawiamy najwyższy poziom elegancji - nowy Mercedes E klasa Coupe. Stworzony po to, aby zachwycać niezawodnym komfortem i wysoką klasą jazdy w każdych warunkach. Jego oryginalna sportowa linia nadwozia idealnie współgra z wewnętrzną siłą i mocą silnika, a sportowy styl jazdy na zawsze zostaje w pamięci jego posiadacza. Mercedes - Benz klasy E Coupe AMG dostarczy tak estetycznych wrażeń na zewnątrz: sportowa elegancja karoserii, nowoczesny dizajn reflektorów LED, jak i wewnątrz pojazdu. Kokpit charakteryzuje się nowoczesnym rozwiązaniem projektowym w zakresie systemu multimedialnego, którym można sterować dotykowo lub z użyciem głosu czy gestu. Wnętrze Mercedesa E Coupe AMG ma możliwość stworzenia nastrojowej atmosfery, dzięki 64 kolorom diod oraz nowoczesnemu systemu głośników.

Wersje silnikowe

Diesel:

  • E 220 d Coupe
  • E 300 d 4 MATIC Coupe
  • E 220 d 4 MATIC Coupe
  • E 400 d 4 MATIC Coupe

 

Benzyna:

  • E 200  Coupe
  • E 300 Coupe
  • E 350 Coupe
  • E 200 4MATIC Coupe
  • E 450 4MATIC Coupe
  • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ Coupe

 

Mercedes-AMG

AMG

Mercedes-AMG  Klasa E Coupe emanuje jeszcze większą dynamiką i sportowością. Samochód przyciąga wzrok elementami charakterystycznymi dla AMG takimi jak chłodnica w kształcie litery A, dolnym spojlerem przednim ze specjalnie chromowanym splitterem czy aerodynamicznymi obręczami kół.

 

Moment obrotowy: 520 Nm

 

Przyspieszenie: 4,4s od 0 do 100km/h

 

Moc: od 435 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę E Coupé

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych