Samochód marki Mercedes-Benz model Klasa G

Nowy Mercedes-Benz Klasa G

Niepowtarzalne geny Klasy G powstały niemal 40 lat temu – legendarne, solidne i niemalże niezniszczalne.. Ten, kto nie ma żadnych naturalnych wrogów w terenie, chce rozdawać karty także na drodze. Nowa Klasa G zachwyca dopracowaną konstrukcją osi oraz precyzyjnym układem kierowniczym o wyraźnie lepszej charakterystyce drogowej.

Klasa G

Nowy Mercedes Klasy G to zdecydowany krok w stronę połączenia designu oraz niezwykłego komfortu użytkowania. Nie oznacza to jednak, że za cenę większej wygody zrezygnowano z pierwotnego charakteru samochodu — to wciąż ten sam drapieżny i niezniszczalny model, który pokochaliśmy przeszło 40 lat temu. Klasa G zaadaptowała się do współczesnych warunków, co znajduje odzwierciedlenie w danych technicznych. Dzięki temu ma on duże szanse przekonać do siebie zupełnie nowych odbiorców. Wiernych fanów nie trzeba zachęcać.

Design nadwozia

Jak zmieniło się nadwozie? Niewiele, po co poprawiać coś, co jest doskonałe! Nie licząc większych wymiarów oraz lekko zaokrąglonych elementów przy zderzakach, jest to praktycznie identyczna konstrukcja, którą możemy obserwować od ponad 40 lat. Nie jest jednak wada — tak kultowe nadwozie z powodzeniem zniosło próbę czasu. Mercedes Klasy G — również AMG — obecnej generacji to jednak zupełnie nowe wnętrze, które wyznacza najwyższe standardy współczesnego rynku. Designem przypomina ona raczej luksusowego miejskiego SUV-a, choć nie zabrakło również wizualnych odniesień do przeszłości. Nie można spodziewać się niczego innego w tym segmencie cenowym.

Design wnętrza

Już na pierwszy rzut oka widać, że nie ma tutaj mowy o rewolucji i drastycznych zmianach w kwestii designu oraz ogólnego charakteru pojazdu. Nowa Klasa G — także w wersji AMG — to raczej naturalna ewolucja rozwiązań z poprzednich modeli: bogate wyposażenie, wysoka jakość wykonania oraz korzystne dane techniczne to przecież jedna z wizytówek marki.

 

Historia tego modelu sięga samego końca lat siedemdziesiątych, kiedy to pierwsza wersja została oficjalnie zaprezentowana. Początkowo samochód w dużej mierze pełnił funkcje służbowe oraz militarne, stanowiąc wyposażenie nie tylko niemieckich celników i policjantów, ale także armii szwajcarskiej, norweskiej oraz irańskiej. Obecna generacja jest trzecią z kolei — jej wygląd oraz dane techniczne zostały zaprezentowane światu na targach w Detroit w 2018 roku.

Wersje silnikowe

Diesel

  • G 350 d
  • G 400 d

 

Benzyna

  • G 500
  • Mercedes-AMG G 63

 

Mercedes-AMG

AMG

Fascynacja w czystej postaci. Autentyczna dynamika jazdy dzięki typowym genom AMG. Mercedes-AMG nie tylko projektuje samochody wyczynowe i sportowe; tworząc model Mercedes-AMG składamy deklarację: obietnicę, że zawsze pójdziemy o krok dalej i w niepowtarzalny sposób zrealizujemy to, co technicznie możliwe. Nadzwyczajne samochody dla nadzwyczajnych ludzi. Witamy w świecie Mercedes-AMG.

 

Moment obrotowy:  850 Nm

 

Przyspieszenie:  4,5 od 0 do 100km/h

 

Moc:  585 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę G

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych