Samochód marki Mercedes-Benz model Klasa S

Nowy Mercedes-Benz Klasa S

Klasa S to synonim elegancji i od wielu dekad wyznacznik najwyższej jakości oraz luksusu dostępnego w samochodzie. Iście królewska sylwetka połączona z ekskluzywnymi materiałami tworzy majestatyczną kompozycję limuzyny segmentu premium.

Klasa S

Tradycja luksusowych Mercedesów trwa nieprzerwanie od 1951 roku. Historia Klasy S rozpoczyna się od modelu 220 (W 187). Każda następna generacja Klasy S pozostawiła swój ślad w historii rozwoju motoryzacji i stanowiła odzwierciedlenie swoich czasów. Klasa S to synonim innowacyjnych rozwiązań, wyśmienitego komfortu oraz przełomowych systemu bezpieczeństwa.

Design nadwozia

 

Klasa S to klasyczna limuzyna o doskonałych proporcjach. Szeroki rozstaw kół oraz zrównanie ich zewnętrznych płaszczyzn z nadkolami zapewniają muskularny wygląd. Znacznie zredukowane boczne przetłoczenia i odpowiednio wyprofilowane płaszczyzny generują specjalne efekty świetlne. Innowacyjnym rozwiązaniem są zintegrowane z płaszczyzną drzwi klamki, elektrycznie wysuwane gdy zbliża się kierowca lub po dotknięciu klamki. Tył samochodu natomiast ma atletyczny i dynamiczny wygląd.

Design wnętrza

 

Wnętrze samochodu to połączenie eleganckich materiałów, delikatnych powierzchniami oraz innowacyjnych technologii. Fotele w Klasie S charakteryzują się trójwymiarową powierzchnią obić, która nadaje im wrażenie lekkości. Fotele oferują 10 różnych programów masażu, a pięć różnych wariantów tylnych siedzeń pozwala skonfigurować tylny przedział Klasy S jako miejsce do pracy lub odpoczynku.

Wersje silnikowe

Diesel

  •       S 350 d
  •       S 350 d 4MATIC
  •       S 400 d 4MATIC


 
Benzyna

  •        S 450
  •        S 450 4MATIC
  •        S 500 4MATIC
  •        S 580 4MATIC

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę S

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych