Samochód marki Mercedes-Benz model Klasa S

Nowy Mercedes-Benz Klasa S

Marka Mercedes-Benz od lat jest wyznacznikiem najwyższych standardów, a jej prestiż doceniły już miliony kierowców na całym świecie. Za sukcesem producenta ze Stuttgartu stoją przede wszystkim innowacyjność, wysoka jakość i dbałość o nawet najmniejszy detal. Mercedes dokonał tego, co dla wielu marek samochodowych wciąż pozostaje nieosiągalne – sprawił, że auto jest piękne, maksymalnie komfortowe, a jednocześnie niezawodne. Najlepszym tego przykładem jest niedościgniony Mercedes Klasy S.

Mercedes S Klasa – nowa jakość jazdy

Mercedes S Klasy to jedna z najlepiej sprzedających się limuzyn na świecie. Każda generacja dostarczała rewolucyjnych rozwiązań, a debiuty zawsze budziły wielkie emocje. Producent nieustannie skupia się na przekraczaniu granic i wychodzeniu poza standardy tak, by wprowadzać nową jakość jazdy. Nic więc dziwnego, że w segmencie premium Mercedes-Benz Klasa S niezmiennie pozostaje absolutnym liderem. Producent nieustannie podnosi poprzeczkę, co przekłada się bezpośrednio na coraz bardziej satysfakcjonujące parametry.

Mercedes Klasa S – piękny i bezpieczny

Mercedes S Klasy to świetnie zaprojektowana limuzyna, która przykuwa uwagę starannym wykończeniem. Z całą pewnością uznany producent kolejny raz dowiódł, że można stworzyć auto, które wszystkie najlepsze cechy skupia w jednym pojeździe. Wyjątkowa estetyka i proporcjonalność sprawiają, że Mercedes Klasy S to nowoczesny samochód o wyszukanym, a jednocześnie minimalistycznym wyglądzie. Jest to ceniona przez wielu, a przy tym nie jedyna jego zaleta, bowiem tych jest naprawdę wiele.

Wyposażenie w rozbudowane i zaawansowane technologicznie systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowania zapewnia maksymalną ochronę kierowcy i wszystkich pasażerów. Ulepszone czujniki i nowoczesne kamery gwarantują niezawodne wsparcie w trakcie jazdy, manewrowania i parkowania. Inteligentne systemy wyczuwania potencjalnych zagrożeń na drodze sprawiają, że Mercedes S Klasa to jeden z najbezpieczniejszych samochodów na świecie. 

Najnowszy Mercedes S Klasa – innowacyjność na najwyższym poziomie

Nowy Mercedes Klasa S to limuzyna na miarę współczesnych czasów i najbardziej zaawansowany technologicznie model w historii marki. Producent ze Stuttgartu po raz kolejny udowodnił, że ideał można ulepszyć. Szereg innowacyjnych rozwiązań sprawia, że najnowszy Mercedes S Klasa to synonim technologicznej doskonałości. W segmencie wykorzystano w pełni możliwości sztucznej inteligencji, a rewolucja dotyczy zarówno wnętrza, jak i elementów zewnętrznych.

Mercedes-Benz Klasa S odpowiada potrzebom współczesnych użytkowników. Funkcjonalny projekt deski rozdzielczej, wysokiej jakości wyświetlacze czy system filtrowania powietrza to tylko niektóre z mnóstwa udogodnień, zapewniających maksymalny komfort w czasie jazdy. Dzięki sterowaniu głosowemu lub dotykowemu panelowi kierowca może skorzystać z nawigacji i telefonu, jednocześnie skupiając się na drodze. Dodatkowo najnowsza generacja systemu MBUX sprawia, że Mercedes S Klasy zapamiętuje preferencje użytkowników.

Mercedes S Klasa 2021 – odpowiedź na potrzeby wymagających użytkowników

Najnowsze Mercedesy Klasy S oferują wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnego samochodu. Marka od lat wyznacza standardy motoryzacyjne i dopracowuje każdy, nawet najmniejszy element kolejnych generacji. Przykładem tego jest zwłaszcza Mercedes S Klasy W222, którego projekt wprowadził nową, bardziej aerodynamiczną karoserię, a diody LED zastąpiły tradycyjne żarówki. Producent nie spoczął jednak na laurach i w 2020 roku zaprezentował efekt prac, przeprowadzonych w ramach VII generacji. Mercedes S Klasa przeszedł kolejne, rewolucyjne zmiany, obejmujące wnętrze oraz nadwozie. Nowy Mercedes Klasa S jest reprezentatywnym modelem marki, dopracowanym w najdrobniejszym szczególe. Wielowymiarowa precyzja sprawia, że doskonale sprawdza się w każdej sytuacji, niezależnie od stawianych mu wymagań. 

Wersje silnikowe

Diesel

  •       S 350 d
  •       S 350 d 4MATIC
  •       S 400 d 4MATIC


 
Benzyna

  •        S 450
  •        S 450 4MATIC
  •        S 500 4MATIC
  •        S 580 4MATIC

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę S

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych