Samochód marki Mercedes-Benz model EQA

Nowy Mercedes-Benz EQA

Mercedes EQA, to kompaktowy model o wyjątkowym wyglądzie i nieograniczonych możliwościach. Samochód jest w pełni elektryczny, a jego ładowanie jest maksymalne proste. Jest on bezemisyjny i bezgłośny, dzięki temu jazda nim jest jeszcze bardziej komfortowa i przyjemna.

Twój nowy elektryczny SUV Benz

Model ten zbiera wiele pochlebnych opinii. Zachwyca stosunkowo niską ceną, optymalnym zasięgiem do jazdy w mieście i poza nim, a przede wszystkim podlega różnym sposobom finansowania. Można wziąć go w leasing i cieszyć komfortową jazdą prywatnie oraz w pracy!

Nowoczesny, wymiarowy i luksusowy Benz – czyli Mercedes EQA 250

Ten elektryczny SUV jest dostępny w aż trzech wersjach silnikowych i w wielu wersjach różniących się wyposażeniem. Każda z dostępnych opcji powstała po to, by spełnić potrzeby kierowców ceniących sobie ekologię, ekonomiczne pojazdy, luksus oraz bezpieczeństwo. A co je łączy? Poza silnikiem elektrycznym, luksusowym wnętrzem i komfortem jazdy, auta Benz zostały wyposażone w nowoczesny system sterowania funkcjami. Obsługa odbywa się za pomocą dużych, dotykowych ekranów o wysokiej rozdzielczości. System reaguje także na polecenia głosowe.

 

Mercedes EQA – zasięg i ładowanie modelu 250

Zasięg elektryczny tego SUV-a wynosi 436 kilometrów. Na stacjach szybkiego ładowania DC (przy napięciu, które wynosi 400 V i natężeniu przynajmniej 300 A) można uzupełnić baterię pojazdu nawet w 32 minuty. Warto jednak pamiętać, że na czas ładowania elektryków Benz – i nie tylko – wpływa wiele czynników. Ładowanie przebiega najszybciej, gdy temperatura otoczenia wynosi od 20 do 25 °C.


Co więcej, zasięg auta zależy od sposobu korzystania z pojazdu. Im więcej energii jest zużywane na klimatyzację, ogrzewanie, radio, Internet lub przyspieszanie, tym szybciej zasięg się zmniejsza, a samochód wymaga częstszego ładowania.

Wersje silnikowe

Mercedes-Benz EQA 250 to SUV na tyle duży, że zapewni komfort podczas codziennego użytkowania w mieście oraz dłuższych tras, lecz na tyle kompaktowy, że manewrowanie na parkingach nie sprawi problemu.


Jego długość wynosi 446,3 cm, a wysokość 162,0 cm. Szerokość modelu to 183,4 cm bez lusterek. Szerokość z lusterkami wynosi 202,0 cm. Inne ważne wymiary to:


wysokość kół – 702 cm,

rozstaw osi – 272,9 cm,

pojemność bagażnika – 360 l,

wysokość od siedziska przedniego do dachu – 103,7 cm.

 

Silnik elektryczny

  • EQA 250
  • EQA 300 4 MATIC
  • EQA 350 4MATIC

 

Dane

 

Zasięg elektryczny - 399 - 426 KM

 

Emisja CO2- 0 gramów

 

Wymarzone auto w zasięgu ręki – Mercedes EQA i leasing

Marzy Ci się model 250 lub Mercedes-Benz EQA 350 4Matic SUV, ale jego cena jest za wysoka? Istnieje możliwość wzięcia auta w leasing lub skorzystania z programów rządowych. Sprawdź, czy przysługują Ci zniżki na wymarzony model!

Wymarzone auto w zasięgu ręki – Mercedes EQA i leasing


SUV Benz 250 może być Twój, niezależnie od tego czy w tej chwili dysponujesz odpowiednią sumą. Nie musisz brać kredytu i pożyczki, gdyż obecnie dużo bardziej opłacalne są inne metody finansowania, w tym leasing.


Z pewnością znajdziesz odpowiednią ofertę dla osób prywatnych lub firm, w zależności od potrzeb. Firmy leasingowe zaproponują Ci auta o różnej cenie katalogowej. Ponadto, w tej formie finansowania możesz ustalić wysokość miesięcznych rat oraz wynegocjować atrakcyjne, indywidualne warunki najmu.


Mercedes EQA – opinie


Ile użytkowników, tyle odmiennych głosów w dyskusji. Ale nie w tym przypadku! Co do SUV-a Mercedes-Benz 250 wszyscy są zgodni. W opiniach powtarzają się komplementy dotyczące m.in.:

 

  • luksusowego wytłumionego wnętrza,
  • atrakcyjnych cen,
  • oszczędnego napędu,
  • nowoczesnych rozwiązań,
  • komfortu jazdy,
  • łatwości w manewrowaniu,
  • dużej zwrotności.

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego EQA

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych