Samochód marki Mercedes-Benz model EQA

Nowy Mercedes-Benz EQA

Mercedes EQA, to kompaktowy model o wyjątkowym wyglądzie i nieograniczonych możliwościach. Samochód jest w pełni elektryczny, a jego ładowanie jest maksymalne proste. Jest on bezemisyjny i bezgłośny, dzięki temu jazda nim jest jeszcze bardziej komfortowa i przyjemna.

Mercedes-Benz EQA

To całkowicie elektryczny model Mercedes EQ.  EQA to kompaktowy SUV i jednocześnie brat spalinowego GLA dlatego dysponuje on wszystkimi zaletami właśnie tego modelu.

Design nadwozia

Mercedes EQA zwraca uwagę czarną osłoną chłodnicy z centralnie umieszczoną gwiazdą  jest to cecha charakterystyczną dla modeli EQ. Kolejną cechą specyficzną dla tego modelu są pasy świetlne z przodu i z tyłu.  Efektowne wykończenie lamp natomiast zwraca uwagę na wysoki poziom i jakość, a ich niebieskie akcenty również podkreślają to, że jest to model z rodziny EQ. Tylne lampy LED elegancko łączą się z pasem świetlnym nadając optycznej szerokości EQA.

Design wnętrza

We wnętrzu samochodu znajdziemy zaprojektowane w nowym stylu podświetlane elementy ozdobne oraz akcenty w kolorze różowego złota.  Tak, jak przystało na SUV-a siedzenia zostały  stosunkowo dosyć wysoko, co ułatwia wygodne wsiadanie i wysiadanie.  Wnętrze samochodu, jest przestronne i funkcjonalne zapewniając komfort i przyjemność z jazdy.

Wersje silnikowe

Silnik elektryczny

  • EQA 250
  • EQA 300 4 MATIC
  • EQA 350 4MATIC

 

Dane

 

Zasięg elektryczny - 399 - 426 KM

 

Emisja CO2- 0 gramów

 

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego EQA

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych