Zdjęcie samochodu Mercedes-Benz EQB

Nowy Mercedes-Benz EQB

Nowy wymiar rodzinnego samochodu. Elektryczny SUV, kolejny członek rodziny EQ spod znaku Mercedesa, wyznaczający standard funkcjonalności. Taki jest nowy Mercedes EQB – samochód zaprojektowany dla tych, którzy chcą czegoś więcej. Dla tych, którzy oczekują, że ich pojazd będzie nie tylko bezpieczny i komfortowy, ale też, ekologiczny i unikalny. Mercedes EQB – samochód jutra na wyciągnięcie ręki. Poznaj go bliżej.

Elektryzujący w każdym calu – Mercedes EQB

Projektanci Mercedesa zaproponowali nową interpretację linii nadwozia klasycznego SUV-a, zmiksowaną z futurystycznymi wizjami rodem z filmów sci-fi. W efekcie powstał nowy Mercedes EQB – pełen sprzeczności, a jednak doskonale kompletny jako całość. Mercedes EQB to samochód intrygujący pudełkowymi kształtami, które przy bliższym poznaniu, zachwycają swoją opływowością. Początkowo może wydawać się intrygujący i nieco onieśmielający formą, ale z czasem staje się bardzo przyjazny i atrakcyjny. Mercedes EQB to kompaktowe wymiary i przestronne wnętrze, które pomieści nawet siedmiu pasażerów. To samochód, który spełni Twoje oczekiwania i nie zawiedzie, nawet w trudnej podróży. Jednym słowem – towarzysz przygody dla całej rodziny.

Kompaktowy SUV z charakterem – Mercedes EQB

Rozsiadając się w jego wnętrzu poczujesz, jak wygodnym i funkcjonalnym samochodem jest Mercedes EQB. Multimedialny system MBUX zapewni łatwe sterowanie wszystkimi jego funkcjami, łącznie z wykonaniem komend głosowych. Zobaczysz, że szybko się zaprzyjaźnicie. By dopasować wnętrze nowego EQB do swoich potrzeb, sięgnij po jeden z pakietów wykończenia, zaczynając od Advanced, przez Advanced Plus, po Premium. Dzięki temu Twój Mercedes EQB będzie jedyny w swoim rodzaju. A może wypróbujesz panoramiczny dach, który umili podróż wszystkim pasażerom i otworzy ich na nowe wrażenia? Pomyśl też o komforcie, który oferuje Ci Mercedes EQB wyposażony w pakiet Energizing Plus. Dzięki niemu zyskasz dalszą motywację w długiej i męczącej trasie oraz poprawisz komfort podróży, szczególnie gdy system masowania zamontowany w fotelach ukoi Twoje plecy. Wszystkim tym możesz sterować przy pomocy dotykowych ekranów, tworzących prawdziwe centrum dowodzenia rodzinnego EQB. Przekonaj się, jak wygodny może być Twój nowy Mercedes EQB.

Komfort i bezpieczeństwo, spod znaku gwiazdy – Mercedes EQB

Wszechstronny i nad wyraz funkcjonalny, a przy tym komfortowy do granic możliwości. Rozkoszuj się ciszą panującą we wnętrzu auta, gdy gładko płyniesz w kierunku celu. Mercedes EQB sprawi, że Twoja podróż zawsze będzie czystą przyjemnością. Dzięki zaawansowanej technologii płynnie przyspieszysz do pożądanej prędkości, sterując swoim samochodem z łatwością i bez najmniejszego oporu. Zastosowanie elektrycznego napędu pozwala na wykorzystywanie pełni mocy silnika, bez jakiejkolwiek utraty mocy. Kiedy przypomnisz sobie, że Twój Mercedes EQB nie emituje żadnych spalin, na twarzy zagości szeroki uśmiech. Wybrałeś bezpieczny i ekologiczny samochód dla całej rodziny, na miarę XXI wieku Wiesz, że wybrałeś właściwie.

Przestronny do granic możliwości Mercedes EQB – wymiary

Wysiłki projektantów Mercedesa zaowocowały powstaniem samochodu, który, choć zaskakująco przestronny, jest również niezwykle kompaktowy. W efekcie nowy Mercedes EQB wymiary ma imponujące – może pomieścić nawet siedmiu pasażerów podróży, przy jednoczesnym rozstawie osi na poziomie zaledwie 2,83 metra oraz długości rzędu niespełna 4,7 metra. Bez problemu zaprosisz więc na wspólną przejażdżkę całą rodzinę lub przyjaciół, dodatkowo cisząc się przestronną przestrzenią bagażową o pojemności 465 l (wersja dla siedmiu osób) lub 495 l (wersja pięcioosobowa). Korzystając z zaawansowanego systemu zarządzania układem siedzeń, w jaki wyposażony został nowy Mercedes EQB, zaaranżujesz miejsce na każdy, nawet bardzo duży bagaż. Sprawdź pełnię jego możliwości, a zobaczysz, jak wiele może Ci zaoferować.

 

Napęd przyszłości w rodzinnym SUV-ie. Mercedes EQB – dane techniczne

Elektryczny napęd nowego EQB pozwala na wysokie osiągi, przy zachowaniu pełni komfortu jazdy. Co więcej, akumulatory, w które wyposażony jest Mercedes EQB pozwalają na pokonanie nawet 420 km na jednym ładowaniu. Kiedy zaś zapas energii ulegnie wyczerpaniu, skorzystasz z szybkiego ładowania, które może trwać zaledwie 32 minuty. Sam akumulator jest objęty certyfikatem, zapewniającym zasilanie do 8 lat lub 160 000 przejechanych kilometrów. Masz zatem pewność, że Twój Mercedes EQB nie zawiedzie Cię przez długie lata. W dynamicznej i bezpiecznej jeździe wspomoże Cię zaawansowany napęd na cztery koła 4MATIC, który nie zawiedzie nawet w trudnych warunkach drogowych. Jak widać nowy Mercedes EQB dane techniczne ma najwyższej klasy. Wprowadzi nową jakość do Twojej rodziny, a jej cena jest na wyciągnięcie ręki. Mercedes EQB – poznaj go bliżej i wykonaj krok w najlepszą stronę.

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego EQB

Kliknij w przycisk i dowiedz się więcej na temat tego modelu!
+ 48

Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych