Samochód marki Mercedes-Benz model EQS

Nowy Mercedes-Benz EQS

EQS czyli najnowsza, luksusowa limuzyna w pełni 100% na prąd. To samochód, który łączy zaawansowane rozwiązania z zakresu designu, funkcjonalności oraz łączności. EQS zachwyca zarówno kierowcę, jak i pasażerów.

Mercedes-Benz EQS

Zaprojektowany jak statek kosmiczny. Cichy, bezemisyjny, czerpiący energię z rekuperacji. Luksusowo wykończony, elegancki, prezentujący najwyższą jakość wykonania. Mercedes-Benz EQS jest ucieleśnieniem marzeń o nowoczesnej motoryzacji.

 

 

Design nadwozia

Bryła nowego modelu wyróżnia się lekkimi liniami i opływowością, dzięki czemu uzyskuje maksymalną prędkość powyżej 200 km/h. Łukowaty profil i wysunięta do przodu kabina w połączeniu z krótką partią tylną, podobnie jak w przypadku nadwozia typu fastback, już na pierwszy rzut oka wyraźnie odróżniają EQS-a od samochodów spalinowych. Dodatkowo podkreśla to przedni pas z tzw. czarnym panelem oraz wygląd przednich i tylnych lamp. Samochód jest odzwirciedleniem zmysłowej przejrzystości z progresywnym luksusem.

 

Design wnętrza

Wnętrze samochodu wyróżnia MBUX Hyperscreen, który łączy kilka wyświetlaczy, tworząc imponujący ekran o szerokości ponad 141 centymetrów! Pod ekranem centralnym znajduje się konsola  środkowa, na której po raz pierwszy w historii został umieszczony między innymi przycisk włączania i wyłączania samochodu. EQS to jedyny samochód na świecie wyposażony w filtr HEPA. Odpowiada on za ograniczanie przedostawania się cząstek stałych oraz pyłków do wnętrza samochodów

Sprawdź wszystkie samochody EQ dostępne od ręki.

Wersje silnikowe

Silnik elektryczny

EQS 450+

EQS 580 4 MATIC

  •  

Dane


Zasięg elektryczny - do 732 km

 

Czas ładowania -

  • Ładowarka 200 kWh - 30 minut
  • Wallbox 22 kWh - 5 godzin

 

Emisja CO2 - 0 gramów

Dowiedz się więcej o tym modelu.

Mercedes-AMG

AMG

Pierwszy w pełni elektryczny model spod znaku AMG, napędzany dwoma silnikami, które łącznie dają moc 658 KM i obrót na poziomie 950 Nm. To wystarczy, aby rozpędzić nową limuzynę od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 s. Prędkość maksymalna AMG EQS to 220 km/h, z pakietem Dynamic Plus wartość ta zwiększa się do 250 km/h. Inżynierowie z Affalterbach opracowali dźwięk silnika zależnego od trybu jazdy, tak żeby żaden miłośnik sportowych samochodów nie tęsknił za dźwiękami, które niesie za sobą każdy model rodziny AMG.

 

Moment obrotowy: 950 Nm do 1020 Nm

 

Przyspieszenie: 3,4 s od 0 do 100km/h

 

Moc: 658 KM do 761 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego EQS

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą, zaprosi na jazdę testową i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych