Samochód marki Mercedes-Benz model GLB

Nowy Mercedes-Benz GLB

Niezwykle funkcjonalny i przestronny pojazd, który za niewielką cenę można powiększyć o dwa dodatkowe miejsca – nowy Mercedes-Benz GLB to najwszechstronniejszy SUV na rynku. Kompaktowe wymiary połączone z przestronnym wnętrzem, w którym zmieści się aż 7 osób czynią go jedną z najlepszych propozycji dla dużych rodzin, pojazd ten występuje też w sportowej odsłonie – GLB AMG 35. Sprawdź, jakie cechy posiadają nowoczesne auta z tego segmentu i wybierz model, który będzie Ci najlepiej odpowiadał!

Nowy Mercedes GLB 7-osobowy – wymiary i specyfikacja techniczna

Pojazd, jakim jest nowy Mercedes-Benz GLB, występuje w kilku opcjach i wariantach silnikowych – dostępne są modele w wersji Diesel i na benzynę. Wybierać można pomiędzy wariantami 180, 200, 220 i 250, a także wersjami 4matic z napędem na cztery koła. Osobną propozycją jest również nowy Mercedes-Benz AMG GLB 35, czyli pojazd o charakterze sportowym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami w celu zapytania o pełen zakres oferty oraz dostępne opcje cenowe.

Charakterystyczne nadwozie tego modelu SUV-a jest na tyle przestronne, że potrafi pomieścić w środku aż do 7 osób. Szczegółowe wymiary pojazdów z tej serii wyglądają następująco: Mercedes-Benz ma wysokość 165,8 centymetrów, długość 463,4 centymetrów, a szerokość (wraz z lusterkami) to 202 centymetry. Rozstaw osi wynosi zaś 282,9 centymetrów.

 

Nowy Mercedes GLB 7-osobowy – cena, wymiary i specyfikacja techniczna

Pojazd, jakim jest nowy Mercedes-Benz GLB, występuje w kilku opcjach i wariantach silnikowych – dostępne są modele w wersji Diesel i na benzynę. Wybierać można pomiędzy wariantami 180, 200, 220 i 250, a także wersjami 4matic z napędem na cztery koła. Osobną propozycją jest również nowy Mercedes-Benz AMG GLB 35, czyli pojazd o sportowym charakterze w kompaktowych rozmiarach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu zapytania o pełen zakres oferty oraz dostępne opcje cenowe.

 

Charakterystyczne, pudełkowate nadwozie tego modelu SUV-a jest na tyle przestronne, że potrafi pomieścić w środku aż do 7 osób. Bezpieczeństwo i duża funkcjonalność w kompaktowych rozmiarach niezależnie od wybranego modelu nowy Mercedes-Benz GLB wyposażony jest w wiele cennych, zwiększających wygodę funkcji, typowych dla pojazdów ze stajni tej niemieckiej marki.

Nowy Mercedes-Benz GLB – 7-osobowy pojazd dla dużej rodziny

Opcjonalny, trzeci rząd siedzeń to najważniejszy dodatek, jakim mogą pochwalić się pojazdy z tego segmentu. Dodatkowe dwa fotele w ostatnim rzędzie można niezależnie od siebie składać i rozkładać. W wersji z rozłożonymi fotelami w pojeździe zmieści się aż 7 osób – należy jedynie pamiętać, że dwa ostatnie miejsca przeznaczone są dla pasażerów o wzroście do 168 centymetrów. Z kolei gdy tyle fotele są złożone na płasko, w pojeździe powstaje przestronne miejsce, które można przeznaczyć na bagaże o naprawdę sporych rozmiarach. Tylne siedzenia są też wyposażone w system isofix do montowania fotelików dziecięcych. Fotele w tym modelu są składane, przesuwane i klimatyzowane, co zapewnia maksymalny poziom komfortu przewożonych pasażerów. Nowy Mercedes Benz GLB, jak i wersja AMG 35 to więc wyjątkowy pojazd, który można na bieżąco dostosowywać do swoich aktualnych potrzeb.

Wersje silnikowe

Niezależnie od wybranej wersji silnikowej nowy Mercedes-Benz GLB wyposażony jest w wiele funkcji zwiększających wygodę z jego użytkowania. Wewnątrz znajduje się nowoczesny, panoramiczny kokpit, wyposażony w multimedialny system MBUX, który reaguje na polecenia głosowe. Fotele pokryte są elegancką, skórzaną tapicerką, a światło Ambiente pomaga w zaprowadzeniu przyjemnej atmosfery w kabinie pojazdu. Bezpieczeństwo jazdy zwiększone jest zaś między innymi dzięki nowoczesnym systemom wsparcia i alarmu, a także programowi jazdy Off-road. Pojazdy posiadają też bezdotykowo otwierany bagażnik, na dachu natomiast znajdują się relingi.

 

Diesel:

 • GLB 180 d
 • GLB 200 d
 • GLB 200 d 4 MATIC
 • GLB 220 d
 • GLB 220 d 4 MATIC

Benzyna:

 • GLB 180
 • GLB 200
 • GLB 200 4MATIC
 • GLB 250
 • GLB 250 4MATIC
 • MERCEDES-AMG GLB 35 4MATIC

 

Mercedes GLB 35 AMG 4matic – coś dla fanów sportowego stylu

AMG

Sportowe wydanie pojazdów z tego segmentu wyposażone zostało w czarne dokładki zderzaka oraz specyficzną osłonę chłodnicy z pionowym żebrowaniem, również w kolorze czarnym. Off-roadowy charakter pojazdu AMG 35 podkreślają też drobniejsze szczegóły, takie jak końcówki układu wydechowego. Tak jak inne pojazdy z tej linii, AMG 35 posiada multimedialny system MBUX do sterowania głosowego, turbinowe kratki nawiewów oraz zmieniane przy kierownicy biegi. Tym sportowym pojazdem również można przewozić maksymalnie 7 osób. AMG 35 to wyjątkowa płynność jazdy, możliwa dzięki takim parametrom, jak przyspieszenie, które wynosi 5,2 s od 0 do 100km/h, moment obrotowy o wartości 400 Nm, a także moc wynosząca 306 KM. AMG 35 to też wariant 4matic z napędem na cztery koła.

 

Moment obrotowy: 400 Nm

 

Przyspieszenie: 5,2 s od 0 do 100km/h

 

Moc:  306 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego GLB

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych