Zdjęcie samochodu Mercedes-Benz GLC Coupe

Nowy Mercedes-Benz GLC Coupe

Samochód pełni obecnie rolę nie tylko środka transportu, ale towarzysza dnia codziennego. Można śmiało stwierdzić, że dziś blisko mu do osobistego asystenta, warto więc postawić na takiego z nienagannymi referencjami. W końcu w aucie spędzasz nieraz długie godziny, dzwonisz i załatwiasz różne sprawy. Samochodem przewozisz również najbliższych, których wygoda oraz bezpieczeństwo są kwestiami priorytetowymi. Połączenie wszystkich atutów, stanowiących odpowiedź na niniejsze potrzeby sprawia, że to właśnie Mercedes GLC Coupé znajduje się w czołówce aut cieszących się największym zainteresowaniem.

Mercedes GLC Coupé – odkryj nową jakość jazdy

Historia Mercedesa GLC Coupé AMG sięga roku 2016. Mimo spektakularnego debiutu marka nie spoczęła na laurach i konsekwentnie rozwijała projekt. W 2019 roku światło dzienne ujrzał zmodernizowany Mercedes-Benz GLC Coupé. Nowy kształt zderzaków, reflektorów i stylu wykończenia przeniósł ten pojazd na jeszcze wyższy poziom motoryzacyjnych doznań. Samochód jest połączeniem funkcjonalności SUV-a i sportowego charakteru coupé. Bezpieczeństwo, funkcjonalność i nowatorski design – to trzy filary, na których opiera się jego projekt.

Mercedes GLC Coupé – dane techniczne

Ten model ma charakter, styl i przykuwającą wzrok prezencję, ale jednocześnie Mercedes GLC Coupé oferuje parametry, które również robią wrażenie. Świetna moc i dynamika silnika sprawiają, że samochód mimo blisko 2-tonowej wagi w naprawdę imponującym czasie przyspiesza do 100 km/h, bowiem – w zależności od wariantu – są to wartości w granicach od 3,8 sek. do 8,9 sek. Przy takich osiągach wrażenie robi również średnie zużycie paliwa na poziomie 6-8 l/100 km.

W gamie silnikowej znajdują się 2-litrowe jednostki benzynowe i 2,2-litrowe jednostki wysokoprężne oraz warianty hybrydowe. Każdy nowy Mercedes GLC Coupé posiada czterocylindrowy silnik z turbodoładowaniem i 9-stopniową skrzynię biegów w automacie. Napęd na 4 koła zapewnia wysoką jakość prowadzenia, auto wzorowo trzyma się każdej drogi i świetnie wchodzi w zakręty. Dodatkowym atutem jest również przyjazność środowisku, średnia emisja CO2 może wynosić jedynie 46 g/km!

Komfort i bezpieczeństwo, spod znaku gwiazdy – Mercedes GLC Coupe

Kierowca musi czuć harmonię z pojazdem, czerpać maksimum komfortu z jazdy i być pewnym jego możliwości oraz niezawodności. W Mercedesie GLC Coupé AMG możesz cieszyć się komfortową jazdą – bez względu na to, czy jesteś kierowcą, czy pasażerem. To przestronny i wygodny 5-osobowy samochód, dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Stylowa kabina jest wykonana z ogromną starannością i dbałością o każdy szczegół. Wysokogatunkowe materiały ułatwiają pielęgnację i gwarantują, że wnętrze pozostanie piękne przez lata.

 

Dzięki wyprofilowanym, ergonomicznym fotelom w samochodzie siedzi się wygodnie nawet przy wielogodzinnej jeździe. W Mercedesie GLC Coupé wymiary zostały dokładnie przemyślane i odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu swobody. W aucie jest dużo miejsca, bowiem jego wysokość całkowita to 1.6 m, a szerokość 1.89 m (ponad 2 m z lusterkami). Jeśli chodzi o miejsce wewnątrz, masz do dyspozycji ponad 1.45 m szerokości z przodu oraz 1.43 m z tyłu – chodzi tu wyłącznie o przestrzeń typowo użytkową, z pominięciem podłokietników w drzwiach. Dodatkowo do dyspozycji masz 500-litrowy bagażnik, który możesz powiększyć aż do 1400 litrów! W świetle tego wnętrze jawi się jako wyjątkowo przestronne. 

Mercedes GLC Coupé – najpopularniejsze modele

Wszystkie modele Mercedesów GLC Coupé odznaczają się elegancją, klasą i zapewniają maksymalny komfort jazdy. To nowoczesne samochody stworzone z myślą o świadomych swoich potrzeb użytkownikach, które jednocześnie łączą najlepsze cechy SUV-a i coupé. Sylwetka o świeżej i zdecydowanej linii sprawia, że nikt nie przechodzi obok nich obojętnie, a dzięki szczegółowo dopracowanemu wnętrzu jazda to czysty relaks.

 

Najchętniej wybierane modele Mercedesa GLC Coupé 2021 to zdecydowanie Mercedes GLC Coupé 200 4Matic oraz Mercedes GLC Coupé 220d. Oba warianty mają imponującą moc silnika (odpowiednio – 197 KM i 194 KM) i osiągają zbliżoną prędkość maksymalną – niemal 220 km/h. W obu przypadkach możesz też liczyć na naprawdę dobre przyspieszenie. Modele odróżnia wersja silnikowa, w Mercedesie GLC Coupé 200 4Matic jest to benzyna, natomiast w Mercedesie GLC Coupé 220d – olej napędowy.

 

Mercedes-Benz GLC Coupé 2021 – komfort i bezpieczeństwo

Patrząc na ten model, widzisz piękno i siłę. Perfekcyjne elementy wykończenia, okazały grill, nowoczesna stylizacja świateł i obręczy sprawiają, że całość przykuwa uwagę. Również wnętrze nowego Mercedesa GLC Coupé jest na najwyższym poziomie – świetnie wyciszone, zaprojektowane bardzo intuicyjnie, dzięki czemu wszystko jest w zasięgu wzroku i ręki. Ten samochód to również gwarancja bezpieczeństwa i niezrównanego komfortu prowadzenia.

Nowoczesne rozwiązania, wyrazista linia nadwozia, kompatybilność z każdym elementem świata cyfrowego sprawiają, że Mercedes GLC Coupé nie zawodzi nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dodatkowo możesz liczyć na rozbudowane multimedia oraz możliwość konfiguracji systemów, jak i udogodnień według własnych potrzeb.

Zapraszamy do jednego z naszych salonów, w których przekonasz się o wyjątkowości tego imponującego modelu spod znaku gwiazdy. Masz już swojego faworyta?

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego GLC Coupe

Kliknij w przycisk i dowiedz się więcej na temat tego modelu!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych