Samochód marki Mercedes-Benz model GLC Coupe

Nowy Mercedes-Benz GLC Coupé

Więcej niż SUV. Więcej niż coupé. Nowy GLC Coupé łączy najlepsze cechy SUV-a i coupé. Tak sportowy i nowoczesny jak nigdy dotąd. Przyciąga z każdym spojrzeniem i fascynuje na swój własny, niepowtarzalny sposób. Teraz czeka na Ciebie ze stylowym i dodatkowo jeszcze bardziej sportowym designem.

Mercedes-Benz GLC Coupé

GLC Coupé to samochód stworzony do każdego rodzaju podróży. Dzięki swojej przestronności i funkcjonalności zapewnia on przyjemność jazdy wszystkim podróżującym. GLC Coupé wyposażono w najnowsze systemy wsparcia kierowcy takie, jak pakiet wspomagający bezpieczeństwo jazdy czy pakiet asystenta parkowania z kamerą 360°.  W GLC Coupe nie mogło zabrakną systemu multimedialnego MBUX, który posiada zdolność uczenia się i jest partnerem w trakcie jazdy.


Design nadwozia

Mercedes GLC Coupe oprócz terenowym charakterem zachwyca również sportowym designem. Okazały diamentowy grill, chromowane elementy oraz reflektory LED High Performance z nową stylizacją świateł dodają GLC dodatkowej siły i prezencji. Nowa stylizacja obręczy- od 18 do 20 cali oraz opcjonalna linia wyposażenia AMG nadają mu charakteru i elegancji. Tył nadwozia natomiast jest atletyczny i sportowy o przyciągających spojrzenia, zmysłowych liniach stylistycznych.

Design wnętrza

Wnętrze samochodu jest maksymalnie przestronne i komfortowe. Znajdziemy w nim wyraziste i intuicyjne wyświetlacze, które można indywidualizować dzięki różnym stylom wskazań i obszarom tematycznym. Dodatkowej przyjemności z jazdy daje system multimedialny MBUX, który możemy obsługiwać dotykiem, gestami oraz głosowo.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • GLC 200 d Coupe
 • GLC 200 d 4 MATIC Coupe
 • GLC 220 d 4 MATIC Coupe
 • GLC 300 d 4 MATIC Coupe
 • GLC 400 d 4 MATIC Coupe

 

Benzyna:

 • GLC 200 4MATIC Coupe
 • GLC 300 4MATIC Coupe
 • Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupe
 • Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC Coupe
 • Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC Coupe

 

Hybryda

 • GLC 300 e 4 MATIC Coupe Business Edition
 • GLC 300 de 4 MATIC Coupe Business Edition
 • GLC 300 e 4 MATIC Coupe
 • GLC 300 de 4 MATIC Coupe

 

Mercedes-AMG

AMG

GLC Coupé Mercedes-AMG wyróżnia zwinność, sportowy charakter oraz nadzwyczajne osiągi. Osłona chłodnicy w kształcie litery A, wloty powietrza w przednim zderzaku oraz kute obręcze to charakterystyczne elementy dla Mercedesa-AMG.

 

Moment obrotowy: od 520  Nm do 700 Nm

Przyspieszenie: 4,9 s do 3,8 s od 0 do 100km/h

Moc:  390 KM do 510 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego GLC Coupé

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych