Samochód marki Mercedes-Benz model GLE Coupe

Nowy Mercedes-Benz GLE Coupé

Dynamiczny i muskularny GLE w sportowej odsłonie - wersji Coupe. Od modeli seryjnych, aż po AMG - samochód czuje się już na pierwszych metrach jak prawdziwy coupé. Spontaniczność i zwrotność na najwyższym poziomie, technologie zawsze na tych samych falach z kierowcą – dzięki możliwości indywidualnych ustawień.

Mercedes-Benz GLE Coupé

GLE Coupé to wszechstronny samochód stworzony do jazdy w każdych warunkach. To również samochód pełen innowacji, zawiera on takie systemy, jak E-ACTIVE BODY CONTROL - jedyny układ na rynku, w którym siły resorujące i tłumiące dla każdych z kół są kontrolowane osobno, czy system  Active Tailback Assist wspierający kierowcę.


Design nadwozia

Mercedes GLE Coupé łączy w sobie cechy typowe dla coupe takie jak smukła sylwetka i opadająca linia dachu z funkcjonalnością i muskularnością SUV-a. Pomimo dużych gabarytów samochodu współczynnik oporu powietrza osiąga wartość 0,32, co wpływa na obniżeni zużycia paliwa ale również na ograniczenie poziomu hałasu.  GLE nie brakuje sportowego charakteru dzięki sportowej osłonie chłodnicy, reflektorom MULTIBEAM LED i obręczy kół w rozmiarze nawet do 22 cali.  

Design wnętrza

W centrum samochodu znajdziemy dwa wyjątkowe, w całości przeszkolone wyświetlacze, którym towarzyszy samouczący się system multimedialny MBUX. We wnętrzu znajdują się najlepszej jakości sportowe fotele dające stabilizację nawet podczas bardzo dynamicznej jazdy. Z tyłu natomiast Mercedes GLE Coupé zachwyca przestronnością zapewniając maksymalnie dużo miejsca wszystkim podróżującym. Model ten oferuje również największy bagażnik w swoim segmencie – do 1790 l.

Wersje silnikowe

Diesel

  • GLE 350 d 4 MATIC Coupe
  • GLE 400 d 4 MATIC Coupe

 

Benzyna:

  • Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupe
  • Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ Coupe

 

Hybryda

  • GLE 350 e 4MATIC Coupe
  • GLE 350 de 4MATIC Coupe

 

Mercedes-AMG

AMG

Mercedes -AMG GLC Coupé to samochód, który łączy w sobie znakomite właściwości terenowe z dynamiką jazdy typową dla AMG. To właśnie sportowy i elegancki profil Coupe połączony z elementami typowymi dla AMG sprawa, że ten model jest naprawdę wyjątkowy.

 

Moment obrotowy: 520 Nm do 850 Nm

 

Przyspieszenie: 5,3s od 3,8 od 0 do 100km/h

 

Moc: 435 KM do 612 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego GLE Coupé

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych