Samochód marki Mercedes-Benz model GLE

Nowy Mercedes-Benz GLE

Nowy GLE – bardziej inteligentny, uważny i empatyczny niż kiedykolwiek, tworzy nieznany dotąd wizerunek SUV-a. Nowy, aktywny system zawieszenia zależnie od wyboru programu jazdy wydatnie wspiera sportową lub komfortową jazdę.

Mercedes-Benz GLE

Wszechstronny, innowacyjny i stworzony do jazdy w ciężkich warunkach. Nowa generacja GLE oferuje jeszcze lepsze od  poprzednika możliwości jazdy terenowej oraz bogactwo innowacji. Pierwsze na świecie aktywne zawieszenie E-ACTIVE BODY CONTROL , dzięki któremu GLE świetnie radzi sobie w trudnym terenie, nowe systemy zwiększające poziom bezpieczeństwa oraz niezastąpiony asystent wnętrza MBUX.


Design nadwozia

Nowy GLE łączy w sobie design Mercedes-Benz z mocnym charakterem pojazdu terenowego. Szczególną uwagę przykuwa atletyczny tył. Muskularne kształty między słupkiem C, a tylnymi lampami nadają mu wyrazistości i nowoczesnego wyglądu. Pomimo tego, że Mercedes GLE  jest mocnym SUV – em to ustanawia on najwyższe klasowe standardy w dziedzinie aerodynamiki.

Design wnętrza

Wnętrze samochodu jest maksymalnie przestronne i komfortowe. Mercedes GLE oferuje aż siedem miejsc siedzących lub ogromny bagażnik. Fotele można dostosować do potrzeb poprzez możliwość ich podzielenia, złożenia czy przesunięcia. Kanciaste dysze powietrzne, masywne uchwyty oraz dostępne na życzenie elementy z porowatego drewna  to detale, które nadają GLE charakter prawdziwego SUV-a.

Wersje silnikowe

Diesel

  • GLE 300 d 4 MATIC
  • GLE 350 d 4 MATIC
  • GLE 400 d 4 MATIC

 

Benzyna:

  • GLE 450 4MATIC
  • Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+
  • GLE 580 4 MATIC
  • Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+
  • Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+

 

Hybryda

  • GLE 350 e 4MATIC
  • GLE 350 de 4MATIC

 

Mercedes-AMG

AMG

Mercedes-AMG GLE to SUV, który poradzi sobie w każdym terenie. Jednocześnie nie brakuje mu sportowego charakteru, a jego odzwierciedleniem jest mocny przód z charakterystyczną odsłoną chłodnicy AMG, atletyczny tył oraz 21-calowe obręcze kół.

 

Moment obrotowy: 850 Nm

 

Przyspieszenie: 3,8s od 0 do 100km/h

 

Moc: 612 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego GLE

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych