Samochód marki Mercedes-Benz model GLB

Mercedes-Benz GLB

Najbardziej wszechstronny i kompaktowy SUV na rynku. Nowy GLB to połączenie wygody i funkcjonalności na najwyższym poziomie, dodatkowy rząd siedzeń zapewni Ci jeszcze więcej wolnej przestrzeni oraz miejsce dla nawet siedmiu osób.

Mercedes-Benz GLB

Mercedes GLB to wszechstronny SUV i jednocześnie przestronny samochód rodzinny . Jako pierwszy model w tym segmencie jest dostępny w wersji siedmioosobowej. A w jego wyposażeniu znajdują się wszystkie mocne strony kompaktowych Mercedesów, takie jak: nowoczesne systemy wsparcia kierowcy, intuicyjny system multimedialny MBUX czy kontrola komfortu ENERGIZING Comfort.


Design nadwozia

Charakterystyczne proporcje GLB podkreślają jego off-roadowy wygląd. Szczególną uwagę zwracają mocno zaakcentowane płaszczyzny, zredukowane linie i precyzyjne łączenia.  W profilu GLB dominuje muskularne przetłoczenie, a jego efekt wzmacnia podniesiona linia szyb. Nachodzące na progi drzwi ułatwiają dostęp do wnętrza i zwiększają poziom ochrony przy zderzeniu bocznym.

Design wnętrza

Cechą charakterystyczną wnętrza samochodu jest panoramiczny kokpit z wyświetlaczem systemu multimedialnego MBUX. Rurowe elementy z wykończeniem przypominającym elementy obrabiane maszynowo znalazły się w konsoli środkowej. Ponadto GLB to pierwszy kompaktowy model, który na życzenie oferuje trzeci rząd siedzeń z dwoma dodatkowymi, pojedynczymi fotelami.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • GLB 180 d
 • GLB 200 d
 • GLB 200 d 4 MATIC
 • GLB 220 d
 • GLB 220 d 4 MATIC

Benzyna:

 • GLB 180
 • GLB 200
 • GLB 200 4MATIC
 • GLB 250
 • GLB 250 4MATIC
 • MERCEDES-AMG GLB 35 4MATIC

 

Mercedes-AMG

AMG

Specyficzna dla AMG osłona chłodnicy, wyrazisty tylny zderzak i dynamiczna krawędź odpływu powietrza sprawiają, że temu wyjątkowemu SUV-owi nie brakuje sportowego charakteru.

 

Moment obrotowy: 400 Nm

 

Przyspieszenie: 5,2 s od 0 do 100km/h

 

Moc:  306 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego GLB

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych